بهترین خوراکی‌ها برای بی‌اعصاب‌ها

۸
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
درست است که برخی پرخوری عصبی دارند، اما جالب است بدانید که می‌توان با کمک برخی از خوراکی‌ها این پرخوری عصبی را به فرصتی برای آرامش تبدیل کرد.
در هنگام عصبانیت چه خوراکی بخوریم

برای درمان عصبانیت و اضطراب، روش‌هایی متعدد وجود دارد که یکی از این روش‌ها، استفاده از خوراکی‌هایی است که به آرامش کمک می‌کند. با مجله دلتا همراه باشید تا پاسخ سوال در هنگام عصبانیت چه خوراکی بخوریم ؟  را بدانید.

سبزیجات و لبنیات

جالب است بدانید خوراکی‌هایی مثال سبزیجات و لبنیات در ایجاد حس ارامش در افراد مختلف نقشی پررنگ دارند. درواقع با کمک مصرف یک لیوان شیر یا یک کاسه ماست کم چرب می‌توان به آرامش رسید. نکته جالب‌تر این که گاز زدن برخی میوه‌ها و سبزیجات هم به آرامش کمک می‌کند هم تنش روانی فرد را کاهش می‌دهد. برای مثال اگر هویج، کرفس، سیب را در هنگام عصبانیت گاز بزنید، احساس آرامش را تجربه خواهید کرد.

لبنیات

کرفس

اگر از افرادی هستید که هنگام عصبانیت دچار افزایش فشار خون می‌شوید بهتر است کرفس را امتحان کنید. کرفس نه تنها فشار خون شما را کاهش می‌دهد، بلکه به کاهش اضطراب و افزایش آرامش شما نیز کمک می‌کند.

اگر فشار خون دارید مطلب فشار خون بالا، قاتل خاموش ایرانیان را بخوانید.

احساس آرامش با موز

موز از دیگر خوراکی‌هایی است که به ایجاد حس آرامش در فرد کمک می‌کند. موز سرشار از پتاسیم و منیزیم است و در نتیجه می‌تواند برای ایجاد حس آرامش بسیار مفید باشد.

موز و اعصبانیت

دمنوش‌های آرامش‌بخش

جالب است بدانید که دمنوش‌هایی مثل دمنوش چای سبز، دمنوش لیمو، دمنوش گل محمدی و غیره نیز در ایجاد حس آرامش در فرد عصبانی موثر است.

اگر به مطلب در هنگام عصبانیت چه خوراکی بخوریم علاقمند هستید مطلب ۵ دمنوش شگفت‌انگیز برای آرامش اعصاب و روان را از دست ندهید.

خرما و کشمش

مصرف خرما، کشمش و دیگر خوراکی هایی که شیرینی سالم دارند، نیز می‌توانند در افزایش حس آرامش افراد نقش داشته باشند.

به طور کلی سعی کنید وقتی عصبی هستید خوراکی‌هایی را که چاق کننده هستند از دور و بر خود جمع کنید. برای مثال سعی کنید از قرار دادن انواع چیپس، پفک، شکلات شیرین و دیگر خوراکی‌ها روی میز جلوگیری کنید تا وقتی عصبی هستید ناخواسته دچار پرخوری عصبی نشوید.

عصبانیت چه خوراکی بخوریم

پیشنهاد مطالعه: از شما دعوت می‌کنیم مطلب خستگی را با این موارد ضربه فنی کنید را بخوانید.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

بیشتر ببینید در سلامتی

همچنین بخوانید

گوجه سبز: طعم ترش سلامتی

فواید گوجه سبز برای دوستداران این میوه تابستانی در درجه دوم اولویت است و طعم ترش و بافت تر…