این وسایل چوبی خانه شما را زیباتر می‌کنند

۹
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
استفاده از چوب در دکوراسیون به دلیل زیبایی بی‌نظیر و با شکوهی که دارد حس و حال فضا را عوض می‌کند.
کاربرد چوب در دکوراسیون داخلی منزل

آیا تاکنون به کاربرد چوب در دکوراسیون داخلی منزل و نقش آن در زیباسازی فضای داخلی خانه فکر کرده‌اید؟ در این مطلب از مجله دلتا به بیان ایده‌های استفاده از چوب در دکور منزل می‌پردازیم.

قفسه‌های چوبی در دکوراسیون داخلی منزل

اگر قرار است که چوب‌ها مهمان خانه شما شوند، نظرتان چیست که آن‌ها را در نقش یک قفسه دکوری زیبا به دکوراسیون داخلی خانه بیاوریم؟ به نظر من که ایده خوبی است. یک قفسه چوبی زیبا و در عین حال ساده که داخلش می‌تواند با انواع و اقسام وسیله‌های دکوری پر شود. مطمئن باشید وقتی این ویترین چوبی به خانه شما بیاید دیگر نمی‌توانید از آن دل بکنید.

کاربرد چوب در دکوراسیون داخلی منزل

لوورهای سقفی چوبی برای دکوراسیون داخلی منزل

یکی از موارد کاربرد چوب در دکوراسیون داخلی منزل استفاده از لوور چوبی است. تعدادی لوور چوبی تهیه کنید، آن‌ها را روی سقف کار بگذارید و از زیبایی آن‌ها نهایت لذت را ببرید. آن‌ها کاملا به سقف خانه شما عمق و بعد می‌دهند، مطمئن باشید که خیلی راحت می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید.

کاربرد چوب در دکوراسیون داخلی منزل

کنسول‌های چوبی در دکوراسیون داخلی منزل

چوب‌ها می‌توانند در نقش کنسول‌های زیبا و منحصربه‌فرد در دکوراسیون داخلی خانه شما حاضر شوند. کنسول‌هایی که بی‌شک حضورشان معجزه‌ای خواهد بود. یادتان باشد که آینه و کنسول عناصر جلوه بخش دکوراسیون منزل شما هستند. نکات بیشتر در مورد دکوراسیون چوبی را در مطلب تاثیر دکوراسیون‌های چوبی بر کاهش استرس بخوانید.

کنسول‌ های چوبی

قاب‌های چوبی و زیبا در دکوراسیون داخلی منزل

یک تابلوی خوش نقش با قاب چوبی هم می‌تواند حسابی در دکوراسیون داخلی خانه شما غوغا به پا کند. چوب‌ها که حتما نباید در ابعاد و مقیاس‌های بزرگ به‌کار گرفته شوند، گاهی هم می‌توانند به باریک‌ترین شکل ممکن در دکوراسیون داخلی خانه ظهور کنند.

قاب های چوبی و زیبا

قاب پنجره‌‌های چوبی در دکوراسیون داخلی منزل

در راستای حضور باریک چوب‌ها در دکوراسیون داخلی خانه می‌توان به قاب پنجره‌ها هم اشاره کرد. چه اشکالی دارد که پنجره‌های خانه دارای قاب چوبی باشند؟ از نظر من نه تنها اشکالی ندارد بلکه مزیت بزرگی هم دارد و آن هم این است که چوب‌ها به دلیل خاصیت آکوستیک خود می‌توانند تا حد زیادی مانع از ورود سر و صدا به داخل خانه شوند.

کفپوش‌های چوبی در دکوراسیون داخلی خانه

این روزها استفاده از کفپوش‌های چوبی مثل پارکت به شدت زیاد شده است، خب شما هم می‌توانید از این ترفند دکوراسیونی استفاده کنید و در ضمن با یک تیر دو نشان بزنید، هم حس و حالی مدرن به خانه خود ببخشید و هم چوب‌ها را به دکوراسیون داخلی خانه خود بیاورید.

کفپوش‌ های چوبی

مبلمان چوبی در دکوراسیون داخلی منزل

چوب‌ها می‌توانند کاملا یک حضور معمولی اما متفاوت در خانه داشته باشند، به‌عنوان مثال می‌توانند در قالب مبلمان چوبی با طراحی‌های متفاوت ظاهر شوند.

مبلمان چوبی در دکوراسیون

شلف‌های چوبی در دکوراسیون داخلی منزل

چوب‌ها حتی می‌توانند شلف‌هایی باشند نشسته بر سینه دیوار تا ظاهر آن را از این رو به آن رو کنند. یادتان باشد که شلف، عنصری کاربردی برای خانه‌ای زیبا است.

شلف های چوبی

پیشنهاد مطالعه: مطلب با کمترین هزینه دکور منزل را نو کنید را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این فرش شیک را در خانه بدوزید! +ویدیو

آیا می‌دانستید می‌توانید در خانه فرشی زیبا بدوزید؟ در این ویدیو از مجله اینترنتی دلتا به آ…