رشد سریع مو با چند تکنیک ساده

۱۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مو نقش مهمی در زیبایی و جذابیت شما دارد، به همین دلیل است که بیشتر خانم‌ها دوست دارند موهای بلند، درخشان و زیبایی داشته باشند.
افزایش سریع رشد مو

بسیاری از خانم‌ها از کندی رشد مو رنج می‌برند و درمان‌ها و دستورالعمل‌های سنتی برای آن‌ها نتیجه‌بخش نبوده است. در این مطلب از مجله دلتا، روش‌های طبیعی برای افزایش سریع رشد مو سر ارائه می‌شود.

افزایش سریع رشد مو بدون استفاده از مواد روغنی

مخلوط آووکادو و زرده تخم‌مرغ

آووکادو با زرده تخم‌مرغ برای مرطوب کردن مو‌ها و خلاص شدن از آسیب‌های ناشی از استفاده از رنگ موثر است. دو عدد آووکادوی له‌شده بیاورید. یک زرده تخم مرغ را با یک قاشق غذاخوری عسل اضافه کنید. مواد را به خوبی در یک کاسه عمیق مخلوط کنید. مخلوط را روی مو‌ها پخش کنید، سپس آن را به شکل کش بپیچید. بگذارید ماسک یک ساعت یا بیشتر روی مو‌ها بماند.

افزایش سریع رشد مو

دستور پخت موز و نشاسته

این دستورالعمل نرمی مو را افزایش می‌دهد، باعث افزایش سریع رشد مو سر می‌شود و تار‌ها را با یک لایه محافظ می‌پوشاند که از شکستن تار‌ها جلوگیری می‌کند. دو عدد موز همراه با دو قاشق غذاخوری نشاسته بیاورید. موز را با چنگال فلزی خوب له کنید. نشاسته را همراه با کمی شیر نارگیل به موز اضافه کنید. مواد را خوب با هم مخلوط کنید سپس به کل مو‌ها بمالید. بگذارید ۴۵ دقیقه بماند سپس با شامپو و نرم‌کننده بشویید.

افزایش سریع رشد مو با آلوئه‌ورا با رزماری

آلوئه‌ورا با رزماری کاری می‌کند تا توانایی فولیکول‌ها در حفظ تار‌ها و افزایش سرعت رشد مو افزایش یابد. یک مشت رزماری خشک‌شده را با یک فنجان آب گرم بیاورید. با استفاده از پوست آلوئه‌ورا، ژل چسبنده داخل آن را بتراشید. مواد را به خوبی با هم مخلوط کنید سپس در آب‌پاش نگهداری کنید. در آخرین آبکشی داخل حمام، کمی از آن به مو‌ها زده می‌شود. هر بار که مو‌ها شسته می‌شوند این مرحله را تکرار کنید.

افزایش سریع رشد مو

افزایش سریع رشد مو با استفاده از آب برنج

آب برنج یک درمان موثر برای اکثر مشکلات مو است که مهم‌ترین آن درمان موهای خشک است که بر روی تار‌ها تاثیر می‌گذارد، زیرا حاوی مواد نشاسته‌ای است که باعث بازیابی رطوبت طبیعی تار‌ها و صاف شدن آن‌ها می‌شود.

یک فنجان برنج آب‌پز را می‌توان به بسته نرم‌کننده مو اضافه کرد و هر بار که مو‌ها را آبکشی می‌کنید از آن استفاده کنید، زیرا صافی تار‌ها را افزایش می‌دهد و موج آن را از بین می‌برد.

افزایش سریع رشد مو

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابه درمان معجزه‌آسای منافذ باز پوست را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

لباس‌های خود را به زیباترین شکل ست کنید

ست کردن رنگ های لباس با استفاده ار رنگ‌هایی که در چرخ رنگ در مجاورت هم قرار می‌گیرند استای…