چگونه برای بیرون رفتن شیک باشیم؟

۱۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر اصول و روش‌های مناسب استایل مورد علاقه خود را بدانید، خوش تیپ بودن و زیبا به‌نظر رسیدن اصلا کار سختی نیست.
استایل خیابانی ایرانی

انتخاب استایل خیابانی زنانه مناسب ایران و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی کار چندان ساده‌ای نیست و همین موضوع می‌تواند استایل شما را تحت تاثیر قرار دهد. در این مطلب از مجله دلتا چند ایده استایل خیابانی مناسب ایران آماده کرده‌ایم تا با کمک آن‌ها بتوانید استایلی جذاب و مطابق با ترندهای روز داشته باشید.

معرفی چند استایل خیابانی زنانه مناسب ایران

دامن پلیسه

دامن‌های پلیسه در سال‌های اخیر به محبوبیت بسیار زیادی در میان بانوان رسیده است. این دامن‌ها از الزامات کمد بانوان به حساب می‌آیند. می‌توانید دامن‌های پلیسه را با کفش‌های اسپرت بپوشید و استایلی کژوال داشته باشید.

استایل خیابانی ایرانی

کت جین

کت‌های جین از دیگر الزامات کمد بانوان هستند که معمولا در تمام فصول انتخاب مناسبی برای استایل خیابانی ایرانی هستند. کت‌های جین دست شما را در داشتن استایل‌های مختلف باز می‌گذارند.

استایل خیابانی مناسب ایران با پیراهن چهارخانه

پیراهن‌های چهارخانه و کتانی سفید هرچند که همیشه مورد توجه قرار دارند و در همه فصول استفاده می‌شوند  از ترندهای استایل خیابانی نیز هستند. همچنین می‌توانید پیراهن‌های اورسایز را با یک تیشرت سفید رنگ و شلوار جین مام استایل بپوشید و استایلی جذاب داشته باشید. پیراهن‌های اورسایز رنگ‌های متنوعی دارند.

استایل خیابانی ایرانی

کت‌های زمستانه

کت‌های زمستانه یکی دیگر از گزینه‌های مناسب زمستان امسال برای استایل خیابانی ایرانی هستند. با این کت‌ها می‌توانید استایل‌های متفاوت و جذابی را امتحان کنید همچنین این کت‌ها را با جین‌های پیل‌دار بپوشید تا استایل کژوال شما تکمیل شود. اگر می‌خواهید استایلی رسمی‌تر داشته باشید، شلوارهای راسته پارچه‌ای و کفش‌های رسمی بپوشید.

کت و شلوار زنانه

کت و شلوارهای زنانه با رنگ‌های خنثی یکی از مهم‌ترین ترندهای زمستان امسال برای استایل خیابانی ایرانی هستند. بر خلاف کت و شلوارهای زنانه قدیمی، کت و شلوارهای ترند امسال، شلوارهای گشادتر دارند و همین موضوع سبب گشته که پوشیدن آن‌ها با کفش‌های کتانی و داشتن استایل‌های کژوال ساده‌تر شود.

استایل خیابانی ایرانی

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب ۶ مدل ست لباس برای روزهای زمستانی را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

ساخت یک کرم‌پودر فوق‌العاده در خانه

ساخت کرم پودر در خانه به شما کمک می‌کند بدون هزینه‌های بالا همیشه یک آرایش جذاب و بدون نقص…