شماره‌ای که همه صاحبان خود را به کام مرگ کشاند!

۱۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
در دنیایی زندگی می‌کنیم که همواره مسائل عجیب و غریب در اطرافمان وجود دارد. از وجود موزه‌های عجیب ولی واقعی گرفته تا داستان‌های ماورائی که از ترس واقعی بودنشان مو به تن هر شنونده‌ای راست می‌شود.
شماره تلفن قاتل

درباره شماره‌های عجیب و غریبی که در دنیا وجود دارند و باعث اتفاقاتی شد‌ه‌اند نیز داستان‌های فراوانی وجود دارد اما تا به حال درباره شماره تلفن قاتل چیزی شنیده‌اید!؟ اگر شما هم مانند ما می‌خواهید تا از راز این شماره تلفن شوم سردر بیاورید، در ادامه با ما در مجله دلتا همراه باشید.

شماره تلفن قاتل

در ابتدا هر کسی این قصه را باور نمی‌کند و به آن لقب داستانی خیالی و زرد را می‌دهد، اما وقتی اسامی و آمار این روایت را بخوانید خواهید فهمید که این ماجرا نه تنها واقعیت دارد ولی فکر این که این بلا سر شما هم بیاید بسیار ترسناک و رعب آور خواهد بود.

شماره تلفنی در دنیا وجود دارد که هر کس که با آن تماس برقرار می‌کند دچار سرنوشتی شوم خواهد شد. سرنوشت صاحبان آن از تماس گیرندگان نیز بدتر است.

این شماره تلفن که به شماره شبحی معروف است، از ترکیبی از اعداد زوج به وجود آمده است. یکی از مواری که درباره این شماره تلفن جالب است این است که این شماره تلفن ۱۰ رقمی است.

شماره تلفنی با ماهیت شبح‌وار!

گواهی این مدعا نیز آن است که تمامی صاحبان این شماره تلفن به شکلی مرموز و بعضا وحشتناک مرده‌اند.

شماره تلفنی که از آن سخن گفتیم چیزی جز این شماره نیست: ۸۸۸ ۸۸۸ ۰۸۸۸. در نگاه اول هر کسی فکر می‌کند که این شماره بسیار رند است. حتما هم افراد بسیاری در پی به دست آوردن آن بوده و هستند اما باید بگوییم که اصلا هم این‌طور نیست!

شماره وحشتناک

این شماره  عجیب متعلق به کشور بلغارستان است و لقب کشنده‌ترین شماره تاریخ را به خود اختصاص داده است.

کسی که در ابتدا صاحب این شماره تلفن بود، فردی به نام ولادیمیر گرشنوف بود. این فرد به تازگی به سمت مدیر عاملی شرکت صدور گواهینامه مبیتل (Mobitel) انتخاب شده بود که این اتفاق برای او افتاد.

طبیعتا با توجه به مقام جدیدش، آقای گرشنوف تصمیم به این داشته است که با شماره‌ای متفاوت، دوران جدید خود را آغاز نماید. او هیچ وقت نمی‌دانست که این شماره قرار است کار دستش بدهد.

شماره تلفن قاتل

مرگ‌های پی در پی

شرکت با مدیریت گرشنوف در شرایطی ایده آل در حال پیمودن راه‌های ترقی و پیشرفت بود که گرشنوف در سال ۲۰۰۱ در اثر ابتلا به سرطان در گذشت. شواهد موجود با منطق پلیس جور در نمی‌آمد. تا این‌که مشخص شد گرشنوف توسط یک رقیب تجاری با استفاده از رادیو اکتیو مسموم شده و در واقع به قتل رسیده است.

صاحب بعدی این شماره نیز فردی عادی نبود زیرا این شماره پس از گرشنوف، توسط یکی از روئسای مافیا به نام کنستانتین دیمیتروف تصاحب شد اما او نیز سرنوشتی متفاوت از صاحب قبلی این شماره تلفن نداشت.

دیمیتیروف در سال ۲۰۰۳ و در حالی که اموال خود را که به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار بود برای بازرسی عمومی در معرض نمایش گذاشت اما از این خبر نداشت که اصلا فرصت این را پیدا نخواهد کرد تا نتیجه آن را ببیند زیرا توسط یک مهاجم مورد اصابت گلوله قرار گرفت و مرد.

تحقیقات پلیس

در آن روز این تاجر سرشناس برای یک قرار بسیار مهم کاری در آن رستوران حضور داشت. بعد‌ها در تحقیقات پلیس این قضیه بر ملا شد که در واقع آن جلسه برای معامله وکار بوده است. در حال حاضر هنوز هم پرونده  قتل این شخص باز است و مامورین پلیس بر روی آن تحقیق و بررسی انجام می‌دهند.

بعد از قتل دیشیلیوف یعنی از سال ۲۰۰۵ به بعد این شماره تلفن به حالت تعلیق در آمده است و هر کس که با آن تماس می‌گیرد تنها یک پیغام را می‌شنود: شماره مشترک مورد نظر در شبکه نمی‌باشد.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی مطلب باشکوه‌ترین جشن زمستانی جهان را بخوانید.

بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

۱۸ دانستنی درباره خواب که شما را شوکه می‌کند!

تمام انسان‌ها به خواب نیاز دارند. در خواب مغز شروع به خنک‌کردن خود می‌کند. در این مطلب مجل…