با نپوشیدن این لباس‌ها لاغر و خوش اندام خواهید شد!

۱۷
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
همان‌طور که برخی از لباس‌ها می‌توانند شما را چاق‌تر از حالت عادی نشان دهند، برخی لباس‌ها نیز می‌توانند اندام شما را کشیده‌تر و شما را لاغرتر نمایان کنند.

طبیعتا انتخاب صحیح لباس‌ها می‌تواند تاثیر بسزایی بر زیبایی استایل و اندام شما داشته باشد. در این مطلب از مجله دلتا لباس‌هایی که نپوشیدن آن‌ها می‌تواند سبب لاغر دیده شدن شما شود و استایل شما را تحت تاثیر قرار دهد را به شما معرفی خواهیم کرد.

از چه لباس‌هایی برای لاغر دیده شدن پرهیز کنیم؟

لباس‌هایی که چهارخانه درشت دارند

پوشیدن لباس‌هایی با طرح‌های شطرنجی یا چهارخانه بسیار درشت می‌تواند فرم بدنی شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. اگرچه این نوع پارچه‌ها، امروزه بسیار ترند هستند و جذابیت شما را افزایش می‌دهند اما می‌توانند شما را چاق‌تر از حالت عادی خود نشان دهند. اگر پارچه‌های شطرنجی را دوست دارید، شطرنجی‌های ریزتر را انتخاب کنید.

لاغر دیده شدن

لباس‌هایی که طرح‌های افقی زیادی دارند

لباس‌های راه راه با خطوط و طرح‌های افقی می‌توانند شما را پهن‌تر و چاق‌تر از چیزی که واقعا هستید نشان دهند. اگر به پوشیدن لباس‌های راه راه بسیار علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم به جای طرح‌های افقی از لباس‌هایی با طرح‌ها و خطوط عمودی استفاده کنید. خطوط عمودی به شما در لاغر دیده شدن کمک می‌کنند.

لاغر دیده شدن

لباس‌های شلوغی که جزئیات زیادی دارند

لباس‌های چین‌دار، پف دار و شلوغ می‌توانند شما را بسیار چاق و بد اندام نشان دهند. به جای پوشیدن لباس‌هایی که جزئیات زیادی دارند سعی کنید لباس‌هایی ساده‌تر بپوشید. به عنوان مثال دامن‌های جذبی که تنها یک زیپ ساده به سمت بالا دارند یا لباس‌هایی با راه راه عمودی شما را کشیده‌تر و لاغرتر نشان می‌دهند.

لاغر دیده شدن

لباس‌هایی که طرح‌های درشت دارند

پوشیدن لباس‌هایی که طرح‌های درشت دارند می‌توانند زیبایی اندام شما را پنهان کنند و شما را چاق نشان دهند. در مقابل آن پوشیدن لباس‌های ساده‌تر، مانند دامن‌های جذب چاک‌دار یا لباس‌هایی که یقه هفت دارند، می‌توانند اندام شما را کشیده و باعث لاغر دیده شدن شما شوند.

لباس برای لاغر دیده شدن

نپوشیدن لباس‌هایی که یقه قایقی دارند و لاغر دیده شدن

لباس‌هایی که یقه قایقی دارند، شانه‌های شما را پهن‌تر نشان می‌دهند و سبب می‌گردند چاق‌تر دیده شوید. در مقابل آن لباس‌هایی که یقه هفت دارند می‌توانند شما را لاغرتر و کشیده‌تر نشان دهند. پیشتر نیز به تاثیر چین‌ها در لباس اشاره کردیم.

ترفندهای لاغر دیده شدن

لباس‌هایی که راه راه پهن دارند

تنها چیزی که حتی از راه راه‌های افقی در لباس بدتر است، راه راه‌های افقی عریض و پهن هستند. تصویر سمت راست بهترین نوع به کار بردن خطوط در لباس‌ها را نشان می‌دهد. لباسی جذب و بلند با کمربندی که یک خط افقی نه چندان پهن به حساب می‌آید و قد را بلندتر از حالت عادی نشان می‌دهد.

مجله دلتا

نپوشیدن لباس‌های رنگ روشن و شلوارهای گشاد و لاغر دیده شدن

لباس‌هایی که رنگ‌های روشن دارند، شما را چاق‌تر نشان می‌دهند. هر دو لباس زیر راه راه افقی دارند، اما لباس سمت راست لاغرتر نشان می‌دهد. علت آن هم راه راه‌های تیره‌تر آن است. شلوارهای گشاد نیز از دیگر لباس‌هایی هستند که شما را چاق‌تر از حالت عادی نمایش می‌دهند.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب ۷ نکته کلیدی برای خوش پوش بودن در زمستان را مطالعه کنید.
دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

شیک‌ترین روش های بستن شال گردن

همچنین بخوانید: تیپ های جدید زمستانی داشتن موهایی پرحجم با راحت‌ترین روش ممکن! ازبین بردن …