با خطرناک‌ترین زنان جهان آشنا شوید!

۹
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
کلمه مافیا ممکن است شما را به یاد مردان تبهکار بیندازد اما زنان خطرناکی هم هستند که در جنایت، فساد و سرکردگی مافیاهای بین المللی، مهارت دارند.
خطرناک ترین زنان جهان

برخی اوقات تبهکاری و قتل‌های خوفناک را زنان انجام می‌دهند که همیشه به احساساتی و دل رحم بودن مشهور می‌باشند. با مجله دلتا همراه باشید تا با خطرناک ترین زنان جهان آشنا شوید.

خطرناک ترین زنان جهان

کلودیا اوچوا فیلیکس

او سرکرده یک گروهک مافیایی مکزیکی به نام “لوس انتراس” است و یکی از ستارگان اینستاگرام به شمار می‌آید. وی جنایت‌های زیادی از جمله چندین فقره قتل در کارنامه خود دارد.

جودی موران جزو خطرناک ترین زنان جهان

وی در نگاه اول زنی مسن به نظر می‌رسد که کاری از او ساخته نیست اما در واقع همسر یکی از چهره‌های شاخص باند “لزلی کول” است که کارش قاچاق مواد مخدر و انسان بود. وی بعد از مرگ همسرش هدایت این باند را به عهده گرفت.

“سندرا آویلا بلتران”

سندرا بلتران که به ملکه پاسیفیک مشهور بود، یکی از خطرناک ترین زنان جهان محسوب می‌شد و ریاست یکی از کارتل‌های بزرگ مواد مخدر مکزیک را به عهده داشت. سندرا دو بار ازدواج کرد و هر دو شوهر او افسرهای پلیسی بودند که به فروشنده مواد مخدر تبدیل شدند.

“ماریا لئون”

ماریا لئون یکی از مشهورترین و البته خطرناک‌ترین زنان تبهکار در دنیا محسوب می‌شود. او مدت‌های مدید ریاست یک گروه قاچاق مواد مخدر و انسان را به عهده داشت که از حمایت مافیای مکزیک نیز برخوردار بود. به همین دلیل پلیس لس‌آنجلس هر بار برای دستگیری ماریا با چالش بزرگی روبرو می‌شد. ماریا ۱۳ فرزند داشت که در سال ۲۰۰۸، یکی از پسرهایش در یک عملیات پلیسی گسترده به قتل رسید. ماریا هنگام حضور در تشییع جنازۀ فرزندش بازداشت شد.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی مطلب اگر همیشه خسته‌اید، حتما این مطلب را بخوانید را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

۵ شخصیت مهم که نبش قبر شده‌اند!

در طول تاریخ، اجساد شخصیت‌های معروف بسیاری به دلایل مختلف از گور بیرون آورده شده‌اند. با گ…