با این لباس‌ها قد بلند شوید

۸
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
راهنمای مد برای خانم‌های با قد کوتاه‌تر می‌تواند طیف وسیعی از موضوعات را پوشش دهد. از رنگ و سبک لباس گرفته تا بسیاری از باید و نبایدهایی که باید رعایت شوند.

داشتن قد بلند و اندامی جذاب یکی  از اصلی‌ترین فاکتورها برای جذابیت بیشتر است. در این مطلب از مجله دلتا به این سوال که چه لباسی بپوشیم تا قد بلندتر شویم؟ پاسخ خواهیم داد. خانم های کوتاه قد اگر نکات مطرح شده در این مطلب را رعایت کنند قطعا بسیار خوش استایل خواهند شد.

خانم های کوتاه قد با این لباس‌ها قد بلند دیده شوید

استفاده از تک‌رنگ در ست لباس‌ها

استفاده از یک رنگ برای لباس‌ها از بالا تا پایین این حالت را به‌وجود می‌آورد که شما قد بلندتر هستید. رنگ‌های زیاد یا دو رنگی برای خانم های کوتاه قد که در مرکز با هم تضاد دارند و به عبارتی دارای شکست رنگی هستند می‌توانند آن‌ها را کوتاه قدتر نشان دهند.

خانم های کوتاه قد

کفش‌های پاشنه بلند

این مورد از واضح‌ترین مواردی است که هر خانمی که تمایل داشته باشد بلندتر به‌نظر برسد به سراغ آن خواهد رفت.

خانم های کوتاه قد

فاق بلند مناسب برای خانم های کوتاه قد

استفاده از شلوارها و دامن‌های با فاق بلند برای خانم های کوتاه قد می‌تواند پاها را بلندتر نشان دهد در نتیجه شما را کشیده‌تر خواهد کرد.

خانم های کوتاه قد

پیراهن‌های ماکسی بلند

استفاده از لباس‌های زنانه بلند تا نوک پا خیلی به بلندتر شدن شما کمک می‌کند. امروزه نیز دوباره استفاده از این پیراهن‌ها مد شده است.

خانم های کوتاه قد چه لباسی بپوشند

دامن و پیراهن‌های کوتاه

اگر پیراهن‌های کوتاه با کفش مناسب پوشیده شود، می‌تواند ظاهر بلندتر و پاهای لاغرتری ایجاد کند. با این حال باید دقت داشته باشید که دامن تا بالای زانو باشد زیرا در صورت تا زانو آمدن شما را کوتاه‌تر می‌کند.

تیپ خانم های کوتاه قد

انتخاب شلوار مناسب برای خانم های کوتاه قد

اگر می‌خواهید یک شلوار جین انتخاب کنید سعی کنید از بین مدل‌های دمپا گشاد یا راسته این انتخاب را داشته باشید زیرا این خطای چشمی را ایجاد می‌کند که شما بلند هستید اما دقت کنید خیلی زیاد هم دمپای بزرگی نداشته باشد.

مجله دلتا

از لباس‌های چسبان و جذب استفاده کنید

هر چیزی که باعث شود شما حجم اضافی پیدا کنید شما را پهن‌تر نشان می‌دهد و این عاملی برای کوتاه‌تر شدن است.

مجله دلتا

کمربند

زمانی که راهنمایی برای دختران قد کوتاه‌تر می‌شود کمربندها می‌توانند ابزار خطرناکی شوند زیرا بدن را به دوقسمت تقسیم می‌کند و همین باعث کوتاه‌تر شدن شما می‌شود. اگر هم خواستید از کمربند استفاده کنید از نوع باریک آن استفاده کنید.

مجله دلتا

لباس‌های تیره

استفاده از لباس‌های تیره، به‌ویژه مشکی شما را باریک و بلندتر نشان می‌دهد. در کل استفاده از رنگ‌های تیره در انتخاب لباس این کار را انجام می‌دهد.

مجله دلتا

اکسسوری مناسب برای خانم های کوتاه قد

دختران قد کوتاه‌تر باید در انتخاب اکسسوری دقت داشته باشند به‌ویژه در انتخاب کیف دستی. کیف دستی بزرگ شما را خیلی کوتاه نشان می‌دهد.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابه با این لباس‌های چرم بدرخشید را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

برای زیبا‌تر شدن ناخن پا چه‌کار کنیم؟

همچنین بخوانید: چند ترفند جالب برای طراحی روی ناخن طراحی روی ناخن در منزل طراحی زیبا روی ن…