آرایش مخصوص چشم و ابرو مشکی‌ها

۵
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
وقتی رنگ مو و چشم شما تیره است، نیاز چندانی به آرایش ندارید زیرا چشم و ابرو مشکی شما به خوبی مشخص است و موهای شما مانند قاب چهره شما را در برگرفته‌اند.
Untitled 1 Recovered 8 آرایش مخصوص چشم و ابرو مشکی‌ها

افرادی که دارای چشم و ابرو مشکی هستند با رعایت یک سری از نکات می‌توانند به راحتی دارای چهره‌ای زیبا و جذاب شوند و از چشم و ابرو خود نهایت استفاده را ببرند. در این مطلب از مجله دلتا به بیان این نکات می‌پردازیم.

نکات آرایشی مناسب چشم و ابرو مشکی

به پوست خود دقت داشته باشید

پوست درخشان، سالم و شاداب بهترین زمینه برای هر ترکیب رنگ مو و چشم است. بنابراین در ابتدایی‌ترین حالت باید به پوست خود توجه داشته باشید. در آرایش ها از یک کرم پوشش پایه‌ای استفاده کنید. با توجه به تیرگی رنگ چشم و موها اگر پوست شما تناژ طلایی و کمی برق داشته باشد بسیار زیبا می‌شود.

چشم و ابرو مشکی

ریمل و خط چشم مشکی باید ابزار همیشگی آرایش چشم‌های شما باشند

اینکه از چه نوع خط چشمی استفاده کنید بستگی به نوع چشم‌های شما دارد. خط چشم و ریمل به سیاه‌تر نشان دادن چشم و ابرو مشکی شما کمک می‌کند بنابراین شما چشمانی زیباتر و گیراتر خواهید داشت.

آرایش طبیعی

تنها از یک خط چشم و ریمل برای حالت دادن به چشم‌ها استفاده کنید. این کار به تیره شدن دور چشم‌ها و روشن‌تر دیده شدن سفیدی چشم‌ها کمک می‌کند. می‌توانید کمی سایه قهوه‌ای برای پشت پلک‌ها استفاده کنید. حتی می‌توانید از مداد سیاه یا سرمه برای تیره‌تر کردن مژه‌های پایینی چشم و ابروی خود استفاده کنید.

برق لب یا رژلب

از یک برق لب یا رژ لب ملایم برای اتمام آرایش خود استفاده کنید.

چشم و ابرو مشکی

آرایش تیره‌تر

اگر پوست تیره و چشم و ابرو مشکی دارید، از سایه سیاه برای گوشه‌های پلک‌ها استفاده کنید و از سایه صورتی روشن یا قهوه‌ای روشن برای وسط پلک‌ها استفاده کنید. اگر پوست روشنی دارید، به جای سیاه از طوسی استفاده کنید و برای وسط پلک از آبی روشن، سبز روشن، هلویی یا قهوه‌ای روشن استفاده کنید.

چشم و ابرو مشکی

برای انتخاب رنگ رژ لب سراغ رنگ‌های قوی‌تر بروید، رنگ توت تیره، زرشکی، عنابی و آلویی استفاده کنید. به‌ویژه اگر تناژ پوستی کمی تیره داشته باشید رنگ‌های قرمز شما را خیلی جذاب می‌کند.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب ۸ نکته طلایی برای زیباتر شدن، بدون آرایش را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

قبل از دکره کردن مو به این نکات توجه کنید

بلوند کردن مو یکی از روش‌های روشن نمودن موها است که در بین خانم‌ها طرف‌داران زیادی دارد. …