۸ ترفند بی‌نظیر برای چیدمان اتاق خواب شیک و لوکس

۱
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
داشتن یک اتاق خواب لاکچری می‌تواند علاوه بر زیبایی، تاثیر به‌سزایی بر روحیه افراد داشته باشد. آیا تا به حال به داشتن یک اتاق خواب لاکچری فکر کرده‌اید؟
دکوراسیون اتاق خواب شیک

به نظر شما چه وسایل و لوازمی می‌توانند موجب لوکس‌تر دیده شدن اتاق خواب شما شوند؟ در این مطلب از مجله دلتا به بیان ایده‌های چیدمان اتاق خواب شیک می‌پردازیم.

دیوارهای خود را زیبا کنید

برای افزایش زیبایی اتاق خواب و لاکچری دیده شدن آن، از تابلوهای نقاشی کوچک و یا کاغذهای دیواری استفاده کنید تا اتاق خواب گرم و صمیمی‌تر دیده شود.

تختخوابی با تاج چشمگیر انتخاب کنید

افزودن یک ‌‌‌تختخواب با تاج لاکچری می‌تواند راهکاری تضمینی برای افزایش زیبایی اتاق خواب لاکچری ‌باشد. یک ‌‌‌تختخواب زیبا و خیره‌کننده لزوما قیمت گرانی ندارد، اما باید ویژگی‌هایی داشته باشد که توجه مخاطب را به خود جلب نماید.

دکوراسیون اتاق خواب شیک

 

نورهای مسحورکننده به دکوراسیون اضافه کنید

باید لوسترهایی با بدنه براق و درخشنده انتخاب کنید. فرقی ندارد که لوسترهای طلایی، نقره‌ای و یا کریستالی را انتخاب می‌کنید، به هرحال باید لوستر انتخابی شما تاثیر مثبتی بر لوکس دیده شدن اتاق خواب شما داشته باشد. استفاده از یک لوستر بسیار بزرگ و با شکل خاص می‌تواند به اعیانی‌تر دیده شدن اتاق خواب کمک کند.

دکوراسیون اتاق خواب شیک

یک صندلی یا نیمکت راحتی در اتاق قرار دهید

برای چیدمان اتاق خواب شیک اگر در قسمتی از فضای اتاق خواب خود مانند قسمت کنار پنجره و یا پایین ‌‌‌تختخواب فضای خالی دارد، می‌توانید یک صندلی یا نیمکت راحتی در این فضا قرار دهید. این نیمکت راحتی می‌تواند مکانی آرام برای کتاب خواندن و در برخی مواقع حتی استراحت باشد.

میزهای پاتختی پر زرق و برق انتخاب کنید

انتخاب صحیح میزهای پاتختی می‌تواند تاثیر به‌سزایی بر زیباتر شدن فضا و دکوراسیون داشته باشد.
ابتدا باید روی میزهای پاتختی را مرتب و تمیز کنید و اجازه دهید تنها آباژور روی میز پاتختی بماند. قرار دادن یک کتاب و یا یک گلدان کوچک از گل نیز می‌تواند تاثیر به‌سزایی بر زیبایی دکوراسیون داخلی اتاق خواب لاکچری داشته باشد.

میزهای پاتختی پر زرق و برق

از آینه‌های مختلف در اطراف ‌‌‌تختخواب کمک بگیرید

استفاده از آینه‌ها می‌تواند سبب درخشندگی و زیبایی هرچه بیشتر لوازم داخل اتاق خواب شده و همچنین اتاق خواب را بزرگ‌تر از حالت عادی خود نشان دهد.

از بالش و کوسن‌های کوچک و بزرگ کمک بگیرید

اگر می‌خواهید جلوه‌ای زیبا و لوکس به اتاق خواب خود ببخشید، بالش و کوسن‌هایی در ابعاد و سایزهای مختلف روی ‌‌‌تختخواب خود قرار دهید. برای اینکه کوسن‌ها ظاهری لوکس‌تر بیابند، می‌توانید در اطراف آن‌ها از پارچه‌های پر زرق و برق مانند ابریشم، مخمل و پشم مصنوعی استفاده کنید.

بالش و کوسن‌های زیبا

از روتختی مخمل استفاده کنید

تقریبا تمام اتاق خواب‌های لاکچری از پارچه‌های نرم و لطیف به‌عنوان روتختی استفاده می‌کنند. جنس پارچه مخمل حالتی پر زرق و برق دارد و می‌تواند جلوه‌ای بسیار زیبا به اتاق خواب لاکچری شما ببخشد.

روتختی مخمل

پیشنهاد مطالعه: مطلب ۷ ایده برای افزایش روشنایی نشیمن‌های تاریک را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

تنها با یک وسیله به آشپزخانه خود نظم دهید!

یکی از کاربردی‌ترین و تاثیرگذارترین عناصر برای حفظ آشپزخانه شما از آشفتگی، ترولی است. در ا…