تجربه اقامتی هیجان‌انگیز در غار شخصی

۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تا به حال دل‌تان خواسته که یک غار شخصی برای خودتان داشته باشید و شبی را مثل انسان‌های اولیه در غار بگذرانید؟
هتل صخره ای در کندوان

پس بهتر است سفری به تبریز داشته باشید و هتل صخره‌ای لاله کندوان را از نزدیک ببینید. هتل صخره‌ای لاله کندوان جایی در دل کوه قرار دارد، تمامی اتاق‌های آن از سنگ تراشیده ‌شده‌ و سومین هتل سنگی معروف جهان است. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با هتل صخره ای در کندوان آشنا شوید.

آشنایی با دهکده توریستی کندوان

‌دهکده کندوان در جنوب‌غربی شهرستان اسکو در ۵۵ کیلومتری از شهر تبریز قرار دارد. کندوان با قدمتی هفت هزار ساله یکی از سه روستای صخره‌ای دنیا است که علاوه بر ویژگی‌های منحصربه‌فرد جغرافیایی، طبیعت فوق‌العاده‌ای نیز دارد. همین موضوع سبب شده به یکی از روستاهای توریستی و یکی از جاذبه‌های ارزشمند زمین‌شناسی در دنیا تبدیل شود.

هتل سنگی لاله

هتل صخره ای در کندوان

اگر به این هتل صخره‌ای سری بزنید، با معماری‌‌ای آشنا می‌شوید که نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. با اقامت در این هتل می‌توانید از طبیعت کوهستانی و زیبای روستای کندوان لذت ببرید. همچنین می‌توانید عسل و گیاهان این منطقه را که خواص درمانی زیادی دارند نیز خریداری کنید. همه ساله توریست‌های زیادی برای دیدن این هتل به تبریز سفر ‌می‌کنند تا تجربه‌ یک شب اقامت در یک غار شخصی را برای خود رقم بزنند.

هتل صخره ای در تبریز

موقعیت مکانی هتل صخره‌ای لاله کندوان

این هتل با موقعیتی بسیار منحصربه‌فرد که نظیر آن را در ایران پیدا نخواهید کرد، در دل کوه ساخته شده است. با اقامت در این هتل یکی از بهترین تجربه‌های اقامتی را زیر آسمان تبریز تجربه خواهید کرد. در این روستا از نیازهای اولیه برای خورد و خوراک تا سوغاتی معروف این دهکده نظیر عسل، خشکبار، صنایع‌دستی و آب معدنی (آب چشمه مناسب برای درمان بیمارهای کلیوی است) در کندوان وجود دارد که می‌توانید به‌عنوان سوغاتی همراه‌تان ببرید.

پیشنهاد مطالعه: شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمند چشمه‌های آب‌گرم ایران، جوشش تفریح و درمان از دل سنگ.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

هفت آبشار سوادکوه، چهل میلیون سال زیبایی

هفت آبشار سواد کوه تیکن، هفت آبشار بزرگ و کوچک هستند که در میان جنگل‌های این منطقه قرار گر…