این دختر خیلی زیبا، هرگز نمی‌تواند ازدواج کند!

۱۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بیماری‌های خاص و عجیبی در دنیا وجود دارند که شاید تا به حال نام آن‌ها را نشنیده باشید اما جالب است بدانید این بیماری‌ها گاهی سبب می‌شوند که فرد نتواند ازدواج کند و یا به راحتی با دیگران ارتباط برقرار نماید.
بیماری عجیب

برخی از بیماری های عجیب که در دنیا وجود دارد باعث می‌شود تا خیلی از افراد نتوانند کارهایی از قبیل ازدواج و ارتباط با دیگران را به سادگی انجام دهند. این دختر زیبا نمی تواند ازدواج کند. با مجله دلتا همراه باشید تا بیشتر با بیماری عجیب این دختر آشنا شوید.

بیماری عجیب این دختر زیبا

در این بخش در مورد دختر جوانی صحبت می‌کنیم که غیر قابل لمس است. او به خاطر آلرژی عجیبی که دارد هیچگاه با کسی نمی‌تواند ازدواج کند.

پریسیلا دختر زیبا اما بدشانسی است که دچار بیماری نادری گشته و به دلیل ابتلا به این بیماری نمی‌تواند با کسی ازدواج کند. این دختر باید از لمس شدن توسط دیگران و هر گونه فشار روی بدنش از سوی فردی دیگر اجتناب نماید. به همین سبب او دختری غیر قابل لمس است و هرگز نمی‌تواند ازدواج نماید.

علت درماتوگرافی

علت درماتوگرافی ناشناخته است و ممکن است این عارضه به علت یک واکنش آلرژیک باشد. لمس شدن پوست فرد مبتلا و کوچک‌ترین تحریک پوست او سبب آزاد شدن هیستامین شده و موجب می‌شود او علائم و نشانه‌هایی مانند قرمزی، تورم، جوش، خارش و غیره را تجربه کند که این علائم ممکن است طی ۳۰ دقیقه از بین بروند. به ندرت، این علائم می‌تواند چندین ساعت تا چند روز ادامه یابد.

این بیماری سبب بروز خلاقیت‌هایی در فرد بیمار شده و شخص بیمار با استفاده از فشار یک قلم یا با کشیدن انگشت بر روی پوست، می‌تواند نقش‌هایی مانند تاتو واقعی روی پوست خود ایجاد کند. اما این خطوط تا سی دقیقه باقی می‌مانند. فرد مبتلا به این بیماری نادر باید تا حد امکان از عوامل ایجاد کننده آلرژی دوری نماید.

بیماری عجیب

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی مطلب آشنایی با خطرناک‌ترین هکرهای دنیا را بخوانید.

بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

کتی که با آن نامرئی می‌شوید!

موضوع نامرئی شدن انسان پدیده‌ای است که تابحال تحقیقات گسترده‌ای در زمینه آن انجام شده است.…