با این ترفندها در مهمانی‌های شب بدرخشید

۶
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
رعایت برخی نکات ظریف در استایل شما باعث می‌شود که در مهمانی‌ها زیباتر به‌نظر برسید. هر مهمانی و مراسم دورهمی فرصتی برای ارائه هرچه بیشتر سلیقه و شخصیت پوششی شما است.

انتخاب لباس و استایل مناسب باعث می‌شود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و بهتر به‌نظر برسید. در این مطلب از مجله دلتا برخی از نکات مهم را که باعث درخشش شما در مهمانی شب می‌شود با هم بررسی خواهیم کرد.

ترفندهای مهم در مهمانی شب

لباس مناسب فرم بدن خود برای مهمانی شب را انتخاب کنید

برای انتخاب لباس مناسب باید فرم بدن خود را بشناسید و بدانید چه مدل‌هایی به شما می‌آید. مثلا اگر می‌خواهید پاهای شما کشیده‌تر به‌نظر برسد می‌توانید از شلوارهای از بالا گشاد استفاده کنید یا اگر اضافه وزن دارید از پوشیدن لباس‌های خیلی گشاد خودداری کنید چون شما را چاق‌تر نشان می‌دهد.

مهمانی شب

در انتخاب اکسسوری برای مهمانی شب دقت کنید

اکسسوری‌ها تکمیل کننده استایل شما هستند پس نباید در زیبایی و جذابیت جوری باشند که خود لباس دیده نشود. برای انتخاب اکسسوری مناسب دقت کنید که حداکثر ۳ تا ۴ اکسسوری استفاده شود و رنگ این لوازم با لباس‌های شما هماهنگی داشته باشد.

با لباس شب از ساعت استفاده نکنید مگر اینکه ساعت شما فرم دستبندی داشته باشد و در نگاه اول مشخص نشود که ساعت است.

مدل مو و مدل لباس شما هماهنگی داشته باشد

برای اینکه در لباس مهمانی شب جذاب‌تر به‌نظر برسید، لازم است توجه ویژه‌ای به مدل موهای خود داشته باشید. تناسب مدل یقه و مدل مو می‌تواند ظاهر کاملا متفاوتی به شما بدهد. به عنوان مثال اگر یقه لباس شما کاملا بسته است بهتر است موهای خود را بالا جمع کنید تا زیبایی گردن و همچنین مدل یقه کاملا مشخص باشد.

مهمانی شب

رنگ لباس را بر اساس رنگ پوست انتخاب کنید

حتما تا الان با این موضوع روبرو شده‌اید که یک لباس مشابه به شما می‌آید ولی به تن دوست شما اصلا زیبا به‌نظر نمی‌رسد. یکی از دلایل این مساله تفاوت رنگ پوست است. انتخاب رنگ مناسب با توجه به رنگ پوست شما در مهمانی شب باعث می‌شود که همیشه رنگ پوست صورت شما به رنگ طبیعی دیده شود چون بازتاب رنگ لباس روی رنگ صورت متفاوت است.

کفش و کیف مناسب انتخاب کنید

لازم نیست حتما کفش و کیف شما با هم ست باشد و در واقع این مدل قدیمی شده است مگر اینکه کفش و کیف شما طراحی خاصی داشته باشد. می‌توانید کفش و کیف خود را جوری انتخاب کنید که هر کسی فکر نمی‌کند این رنگ‌ها قابل ست شدن باشند.

به پوست خود رسیدگی کنید

پوست سالم و زیبا باعث می‌شود تا شما هم احساس زیبایی و جذابیت بیشتر داشته باشید. استفاده از مواد پاک کننده مناسب پوست و تمیز کردن آن در انتهای هر روز باعث می‌شود در مدت کوتاهی درخشندگی و زیبایی پوست شما بیشتر شود و اعتاد به نفس بیشتری پیدا کنید.

مهمانی شب

بهداشت فردی فراموش نشود

فرض کنید در یک مهمانی رسمی حضور پیدا کرده‌اید و احساس می‌کنید که فرد مقابل شما بوی عرق می‌دهد. هر چقدر فرد مقابل مهمان برجسته و مهمی باشد بازهم این موضوع باعث می‌شود که احساس بدی در شما بوجود بیاید. اگر دیگران بوی طراوت، زیبایی و پاکیزگی را از شما استشمام کنند نسبت به شما احساس خوبی دارند.

دندان‌های شما مهم هستند

یک لبخند زیبا بیش از هر چیزی توجه بیننده را به خود جلب می‌کند. دندان‌های مرتب و تمیز روی اعتماد به نفس شما هم تاثیر می‌گذارد.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: همچنین مطلب رازهای شیک پوشی خانم‌ها را بدانید را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

رنگ‌های جذاب برای خرید لباس، در بهار و تابستان

بهار و تابستان شروع گرما را به دنبال دارند که در اغلب موارد تحمل هوای گرم برای افراد سخت و…