بهترین کافه‌های تهران که باید به آن‌ها سری بزنید

۱۱
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
کافه‌های تهران یکی از بهترین نقاط پایتخت برای قرارهای دونفره، دوستانه و خانوادگی محسوب می‌شوند که در فضای روباز و روف گاردن یا فضاهای سرپوشیده پذیرای مشتریان هستند.
بهترین کافه ها در تهران

در حقیقت، کافه‌گردی و یافتن جای دنجی برای استراحت و گپ‌وگفت، قرارهای دوستانه یا کاری، برگزاری جشن تولد و سالگردها، یکی از جذاب‌ترین کارها مخصوصا در میان نسل جوان است. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با بهترین کافه ها در تهران آشنا شوید.کافه های خوب تهران

بهترین کافه ها در تهران

کافه گودو یاس

کافه گودو از کافه‌های جذاب تهران است که با ورود به آن شاهد دکوری جالب خواهید بود. ابتدا حیاط نسبتا بزرگی را می‌بینید که وسط آن حوضی با آب شفاف قرار دارد و داخل آن مملو از بشقاب و فنجان چینی و قاشق و چنگال است. در گوشه دیگر حیاط کافه، فلوکس قورباغه‌ای با بدنه تقریبا زنگ‌زده قرار دارد که جذابیت آن را دوچندان کرده است. علاوه بر فضای بیرونی کافه که حال‌وهوای دل‌چسب و دنجی دارد، فضای داخلی آن با دکوراسیون قدیمی، حس نوستالژی روزهای خوب گذشته را برایتان زنده می‌کند.

کافه های دنج تهران

کافه چای‌ بار

کافه چای‌ بار، کافه‌ای سرسبز و دلنشین در ساختمان کلاه‌فرنگی باغ انجمن خوشنویسان است؛ ساختمانی که به دوره قاجار تعلق دارد. در این کافه می‌توانید از میز و صندلی‌های فضای باز استفاده کنید یا در صورت تمایل به فضای داخل بروید. سایه‌بان‌های فضای باز در فصل گرم مانع از تابش مستقیم آفتاب می‌شوند و در فصل سرد سال نیز با تعبیه‌ وسایل گرمایشی امکان استفاده از این فضا وجود دارد.

کافه گردی تهران

کافه عمارت روشنان

کافه عمارت روشنان در ساختمانی قدیمی قرار دارد که با توجه به شواهد معماری باقی‌مانده می‌توان قدمت آن را به اواخر دوره قاجار و اوایل دوره پهلوی اول نسبت داد. دو حیاط زیبای این کافه به نام‌های حیاط سایه و حیاط آفتاب، محلی ایده‌آل برای استراحت هستند؛ به‌خصوص حیاط آفتاب که سه حوض قدیمی با محیطی چشم‌نواز دارد. اگر در طول زمستان گذرتان به این کافه بیفتد، به‌دلیل وجود وسایل گرمایشی مناسب امکان استفاده از آن فراهم است؛ هرچند در فصل بهار و پاییز بهتر می‌توانید از فضای دلنشین آن بهره‌مند شوید. در داخل عمارت نیز یک کتاب‌فروشی وجود دارد که عاشقان کتاب را به خود جذب می‌کند.

مجله دلتا

کافه درسا

کافه درسا، یک کافه تراسه است که در طبقه بالای خانه درسا قرار دارد و با اینکه فضای آن بزرگ نیست، دکوراسیون و محیط دنج آن برای مشتریان جذابیت دارد. از آنجا که این کافه روباز است، سقف متحرکی برای هوای گرم و سرد در آن تعبیه شده است.

پیشنهاد مطالعه: شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمند کافه قجری تهران، مکانی دنج برای قرارهای دوستانه.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

از غروب تا طلوع نباید به این قلعه بروید

همه ما کسانی را می‌شناسیم که گاهی داستان‌های باورنکردنی از مکان‌های عجیب برایمان تعریف می‌…