جدیدترین مدل‌های طراحی ناخن با تم پلنگی

۱۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
طرح پوست پلنگ یکی از زیباترین طرح‌هایی است که در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این طرح بسیار شیک از زمان‌های قدیم نظر خانم‌های خاص پسند را به خود جلب کرده است.

ممکن است تصور کنید که طرح ناخن پلنگی تکراری است و نمی توان مانند طرح‌های فانتزی ایده‌ها و طرح‌های متنوعی از آن ایجاد کرد. اما این طرح نیز می‌تواند در بسیاری از طرح‌های ناخن مانند فرنچ ناخن، طرح ناخن سیاه و سفید و طرح ناخن ساده استفاده شود. در این مطلب از مجله دلتا به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

جدیدترین مدل‌های طراحی ناخن پلنگی

طراحی ناخن نوک تیز شیک و خاص

دیزاین ناخن نوک نیز از انواع مدل ناخن‌های پرطرفدار و زیبا است و اگر شما تمایل دارید ناخن‌هایی شیک و بلند داشته باشید بهتر است این مدل ناخن را بکارید سپس طرح زیبا و خاصی پلنگی را روی آن پیاده سازی کنید. حالا شما یک طرح ناخن پلنگی خاص دارید.

طرح ناخن پلنگی

طرح زیبا و مجلسی ناخن

اگر می‌خواهید طرحی مجلسی و شیک به صورت روزانه یا برای مراسمی خاص داشته باشید، می‌توانید از طرح ناخن پلنگی برای این مدل استفاده کنید. این طرح درحالی که کاملا ساده محسوب نمی‌شود بسیار دلنشین و چشم‌نواز است.

طرح ناخن پلنگی

زیباترین طرح‌های ناخن مات

اگر دوست دارید طراحی ناخن‌‌های شما حالتی خاص و منحصربه‌فرد داشته باشد، حتما از لاک مات در طراحی ناخن استفاده کنید. این طرح در لاک‌های مات جلوه بسیار زیبایی دارند.

طرح ناخن پلنگی

لاک ناخن قهوه‌ای با طرح پلنگی

لاک قهوه‌ای از انواع رنگ‌هایی است که به ناخن‌های شما جذابیت خاصی را می‌بخشد. همچنین می‌توانید این رنگ لاک را با سایر رنگ‌های روشن و تیره به صورت طرح پلنگی به زیبایی ترکیب نمایید و دیزاینی متفاوت را روی ناخن‌های خود ایجاد نمایید.

مجله دلتا

فرنچ ناخن پلنگی

یکی از زیباترین طرح‌های ناخن، طرح فرنچ است که در عین سادگی، زیبایی بسیاری برای ناخن انگشت دست و پا ایجاد می‌کند و بسیار هم در بین خانم‌ها طرفدار دارد. با ترکیب این طرح و طرح پلنگی می‌توانید طرحی فوق العاده ایجاد کنید.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب تقویت ناخن به روش خانگی را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

ترفندهای زیرکانه برای ست کردن پالتو

برای ایجاد تغییر در استایل خوب است روی لباسی تاکید کنید که بخش بزرگی از ظاهر شما را دربر م…