جدیدترین مدل موهای کوتاه زنانه

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدل مو، بخشی از شخصیت هر فردی را شکل می‌دهد. انتخاب مدل موی کوتاه مناسب، می‌تواند همچون آینه‌ای درون ما را به دیگران نشان دهد.

بسیاری از افراد که تمایل و علاقه به کوتاهی مو خود دارند، نگران تغییر چهره و کوتاه شدن بیش از حد موهای خود هستند. مواردی مثل طول گردن، فرم صورت، رنگ پوست بدن و… می‌تواند در انتخاب مدل مو کوتاه زنانه یا دخترانه اثرگذار باشد. در این مطلب از مجله دلتا این موارد را بررسی می‌کنیم.

انواع جدیدترین مدل مو کوتاه زنانه

باب کوتاه زاویه‌دار

اگر به دنبال بیشتر نشان دادن طول گردن خود هستید، مدل مو باب کوتاه زاویه‌دار، مناسب شما است. در این مدل، با کوتاه کردن موهای پشت گردن بیش از موهای جلو صورت شما و زاویه‌دار کردن آن به سمت جلو، طول گردن شما بیش از آنچه که هست، نشان داده می‌شود.

مدل مو کوتاه

پیکسی بلند

مدل مو کوتاه زنانه پیکسی بلند، مناسب خانم‌هایی با موهای کم‌پشت است که می‌خواهند حجم موهای خود را افزایش دهند. همچنین با استفاده از سشوار، اتو مو و انتخاب رنگ مناسب می‌توانید حجم موی خود را بیشتر کنید.

مدل مو کوتاه

باب مجعد

مدل‌های کوتاهی باب در ۲۰۲۱ طرفداران بسیاری پیاده کرده است و می‌شود آن را مد امسال دانست. اگر موهای صافی دارید و می‌خواهید تجربه مد روزی داشته باشید، مدل کوتاهی باب مجعد مناسب شما است.

مدل مو کوتاه

مدل مو کوتاه زنانه مناسب صورت گرد

تقریبا تمامی مدل‌ها برای صورت گرد مناسب است. برای موهای پرپشت بیشتر مدل‌هایی که حالت خرد شده داشته باشد و کمی از حجم مو را گرفته، پیشنهاد می‌شود. این کار از گردی صورت گرفته و آن را جذاب‌تر می کند.

مدل مو کوتاه مناسب صورت کشیده

در این حالت باید کمی از قسمت جلو مو بر روی پیشانی قرار بگیرد، تا کمی از پیشانی را بپوشاند. برای افرادی که گردن بلندی دارند، بهتر است مدل‌های اسپرت انتخاب شود، چرا که بلند پشت مو، به نسبت مدل‌های دیگر بلندتر است.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب پرطرفدارترین مدل‌ رنگ موهای پاییزی را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

لباس‌های خود را به زیباترین شکل ست کنید

ست کردن رنگ های لباس با استفاده ار رنگ‌هایی که در چرخ رنگ در مجاورت هم قرار می‌گیرند استای…