خوشتیپ‌ها فصل پاییز چه می‌پوشند؟

۴
3
زمان مطالعه: 3 دقیقه
با شروع فصل پاییز و هوای سرد خانم‌های شیک پوش برای خوش‌تیپی و جذابیت بیشتر از رنگ‌ها و مدل‌های مناسب لباس پاییزی استفاده می‌کنند.
Untitled 1 286 خوشتیپ‌ها فصل پاییز چه می‌پوشند؟

اگر می‌خواهید به عنوان یک خانم شیک‌پوش با ست کردن لباس‌های خود و درنظر گرفتن رنگ‌های مناسب این فصل در هر جمعی بدرخشید، ادامه این مطلب از مجله دلتا را از دست ندهید تا با ایده های خوش تیپی آشنا شوید.

ایده های خوش تیپی در پاییز

ژاکت و کت، مناسب‌ترین نوع پوشش برای پاییز

به‌جای پوشیدن لباس‌های سنگین و گرم در پاییز لباس‌های لایه لایه بپوشید تا در صورت گرم و سرد شدن دمای هوا یا در مکان‌های متفاوت با تغییرات دمایی بتوانید لباس‌های خود را از تن خارج نمایید و پوشش خود را تغییر دهید. پس بهتر است یک لباس نازک بپوشید و روی آن یک ژاکت تک دکمه ای، جلیقه یا کت جین به تن کنید.

ایده های خوش تیپی

مانتوهای بافتنی

فصل پاییز بهترین زمان برای پوشیدن مانتوهای بافتنی هستند. این نوع مانتوها در رنگ‌های متنوعی در بازار موجود هستند که بهتر است رنگ آن را با بقیه لباس‌های خود هماهنگ کنید. اگر بافت بلند می‌پوشید آن را با شلوار جین جذب ست کنید.

شنل

شنل یکی از پوشش‌های زیبا و شیک برای فصل پاییز است. یک بلوز جذب با یک شنل تک دکمه‌ای بپوشید تا زیبا و جذاب به‌نظر برسید. اگر کمی چاق هستید از پوشیدن شنل خودداری کنید زیرا اندام شما را بزرگ‌تر نشان می‌دهد.

ایده های خوش تیپی

شلوار مناسب برای فصل پاییز

مناسب‌ترین نوع شلوار برای فصل پاییز شلوارهای جین و مخمل کبریتی هستند. این شلوارها رنگ‌های متنوعی دارند و می‌توانید با تمام لباسهای خود آن‌ها را ست کنید. شلوارهای جین با رنگ‌های تیره و متمایل به آبی نفتی برای این فصل مناسب‌تر هستند.

پلیور بهترین انتخاب برای فصل پاییز

پلیورهایی که از الیاف طبیعی مانند پشم، کشمیر و کتان تهیه شده‌اند، به این علت که جابجایی هوا در آن‌ها خوب انجام می‌شود، بهترین انتخاب برای فصل پاییز هستند. این نوع پلیورها حساسیت پوستی ایجاد نمی‌کنند، دوام زیادی دارند و برای لایه لایه پوشیدن لباس مناسب هستند.

ایده های خوش تیپی

جوراب پاییزی

جوراب یکی از پوشش‌های ضروری در این فصل است که پای شما را در برابر سرما گرم نگه می‌دارد بنابراین یک جوراب محکم و ضخیم انتخاب نمایید.

کفش مناسب برای فصل پاییز

بهترین نوع پاپوش در این فصل چکمه است که از پای شما در روزهای بارانی محافظت می‌کند. خانم‌ها بهتر است در این فصل به جای انتخاب کفش، نیم‌بوت چرم، سبک و با پاشنه متوسط بخرند. کفش‌هایی از جنس چرم محافظ گرمایی خوبی برای پاها هستند. رنگ کفش‌ها هم در گرم بودن آن‌ها تاثیر دارد، پس کفش‌های به رنگ تیره انتخاب کنید که بهتر نور خورشد رو جذب می‌کنند.

مجله دلتا

کیف مناسب برای فصل پاییز

برای انتخاب کیف در فصل پاییز به جنس آن توجه نمایید. بهترین نوع کیف برای خانم‌ها در فصل پاییز کیف‌های چرم و جیر با رنگ‌های بین قهوه‌ای خاکی و قرمز هستند.

در خرید کیف دقت کنید اندازه آن با جثه شما متناسب باشد زیرا اگر جثه شما و کیف خیلی با یکدیگر هماهنگ نباشند، ریزی و درشتی شما بیشتر به چشم می‌آید.پس اگر ریزنقش هستید، کیف کوچک‌تر و اگر درشت‌هیکل هستید، کیفی بزرگ‌تر انتخاب کنید.

اکسسوری مناسب پاییزی

در فصل پاییز که هوا گاهی سرد و گاهی گرم است از اکسسوری‌هایی مثل شال گردن پشمی با طرح چهارخونه، روسری و شال ضخیم و غیره استفاده کنید زیرا هنگامی که هوا مناسب بود، می‌توانید آن‌ها را راحت در بیاورید.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب با این بلوزهای پاییزی اورسایز شیک باشید را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

ماسک فوق‌العاده برای پوست + ویدئو

مخلوط عسل و ماست ماسک فوق العاده برای پوست است که برای انواع پوست از جمله خشک، چرب و مختلط…