غذاهای چینی که حتی فکر کردن به آن‌ها حالتان را بد می‌کند!

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
غذاهای عجیب چین یکی از بارزترین ویژگی‌های این کشور هستند و شاید کمی برای ذائقه ما ایرانیان متفاوت و عجیب و غریب باشند.
غذاهای چین

غذاهای چین بسیار معروف هستند و تنها افراد کمی می‌توانند آن‌ها را امتحان کنند. چینی‌ها غذاهایی دارند که خوردن آن‌ها برای همه آسان نیست و بسیار عجیب و دور از انتظار هستند. اگر برای اولین بار به رستورانی در چین می‌روید، حتما در اینترنت درباره آن‌جا جست و جو کنید زیرا بعضی از غذاهای عجیب چین از موجوداتی تشکیل شده‌اند که حتی تصور خوردن آن‌ها حال شما را بد می‌کند! در ادامه بر چند مورد از این غذاها اشاره می‌کنیم. با مجله دلتا همراه باشید.

غذاهای عجیب چین که باید از آن‌ها اجتناب کنیم کدام هستند؟

 حشرات سرخ شده

حشرات سرخ شده یکی از غذاهای عجیب چین هستند که به هیچ عنوان با ذائقه ایرانیان سازگار نیستند. با این وجود برخی از افراد ماجراجو و کنجکاو، مایل هستند که طعم این غذا را امتحان کنند. در این کشور افراد بسیاری وجود دارند که از حشرات تغذیه می‌کنند و به این سبک غذاها عادت کرده‌اند.

غذاهای چین

خفاش

خفاش هم یکی دیگر از غذاهای عجیب چین است که آن را به صورت کبابی یا سوپ خفاش سرو می‌کنند. به هیچ عنوان خوردن این غذاها را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم زیرا می‌توانند ناقل انواع بیماری‌های مختلف و خطرناک باشند. یکی از محبوب‌ترین غذاهای خیابانی چینی‌ها کباب و سوپ خفاش است که بهتر است هرگز آن‌ها را امتحان نکنید.

غذاهای زنده مانند هشت پا

شاید باور کردن این موضوع برایتان دشوار باشد اما یکی از غذاهای عجیب چین که طرفداران بسیاری هم دارد، موجودات زنده هستند. بسیاری از مردم چین عادت دارند که موجوداتی مانند هشت پا یا میگو را به صورت زنده بخورند که این کار اصلا درست نیست. این کار بسیار خطرناک است و بسیاری از افراد هنگام خوردن هشت پا زنده دچار خفگی شده‌اند. مکنده‌های بسیار قوی که روی دست‌های هشت پا وجود دارد می‌تواند منجر به مرگ انسان‌ها شود.

غذاهای چین

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی مطلب آدامسی که از انتشار ویروس کرونا جلوگیری می‌کند را بخوانید.

بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

حقایقی مرموز درباره جعبه سیاه هواپیما!

ما امروز می‌خواهیم تا درباره جعبه سیاه هواپیما نکات کامل و جامعی را برای شما بیان نماییم پ…