پنهان کردن غبغب با ترفندهای زیرکانه

۱۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
داشتن غبغب باعث خجالت شما است؟ اگر حس می‌کنید اعتماد به نفس شما به‌خاطر این موضوع کم شده است، پس وقت آن رسیده که کاری کنید.
پنهان کردن غبغب

در این فکر هستید که چگونه می‌توانید بدون هزینه‌های درمانی گران، باعث پنهان کردن غبغب خود شوید؟ بهتر است این مطلب از مجله دلتا را بخوانید. در این مطلب چند نکته حیرت‌انگیز برای پنهان کردن غبغب برای شما آورده‌ایم.

روش‌های پنهان کردن غبغب

هوشمندانه لباس بپوشید

حتما تعجب می‌کنید که چگونه لباس پوشیدن می‌تواند به دیده شدن یا نشدن غبغب شما کمک کند. برای این کار سعی کنید توجه‌ها به غبغب شما جلب نشود. بگذارید مردم به ترقوه، دور گردن یا حتی گلوی شما توجه کنند. تاپ‌های یقه باز نمای وسیعی از گلو و ترقوه می‌‌دهد. به‌علاوه این تیپ می‌تواند با شلواری ساده تکمیل شود.

مدل مو

مدل موی خود را جوری درست کنید که بر روی شانه، گردن و غبغب شما نیافتد. وقتی موهای شما به زیر چانه می‌آیند، غبغب را برجسته‌تر می‌کند. مدل موی پیشنهادی، دم اسبی بالا است.

پنهان کردن غبغب

برای پنهان کردن غبغب با آرایش جذاب شوید

سعی داریم که بگوییم طوری آرایش کنید که چشم‌ها و گونه شما بیشتر دیده شود. برای چشم‌ها می‌توانید از سایه چشم استفاده کنید. برای گونه‌ها، از برس گونه که گونه‌ها را بالاتر نشان دهد استفاده نمایید. وقتی چشم‌ها و گونه‌های شما توجه بیشتری جلب کنند، غبغب بی‌اهمیت می‌شود. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلب بهترین روش‌های روشن کردن پوست صورت را بخوانید.

پنهان کردن غبغب

لب‌ها دروغ می‌گویند

رنگ لب‌های شما تفاوت زیادی در ظاهر ایجاد می‌کنند. اما مهم این است که چه رنگی استفاده می‌کنید. برای پنهان کردن غبغب با آرایش، از رنگ‌های بولدی مثل قرمز تیره، قهوه‌ای تیره و غیره استفاده کنید. همینطور می‌توانید خط لب براق بزنید.

خط چانه را تعیین کنید

همانطور که چشم، گونه و لب‌های خود را آراستید، ترفند دیگر خط چانه است. در سرتاسر خط چانه خود از کرم برنز استفاده کنید. اگر گندمی یا تیره هستید، از طیف برنز طلایی استفاده کنید. همچنین اگر پوست متعادلی دارید، از طیف برنز سرخ استفاده کنید. اگر خط چانه خود را بیشتر در معرض دید بگذارید، توجه‌ها از غبغب شما کاسته می‌شود.

پنهان کردن غبغب

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب مشابه ساده‌ترین روش‌های تقویت ناخن در خانه را بخوانید.

اپلیکیشن مجله دلتا
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

کارهای ضروری برای داشتن ناخن‌های زیبا

اگر می‌خواهید ناخن‌های زیبایی داشته باشید، باید هر روز کارهای نگهداری از ناخن را انجام دهی…