چگونه هم خوش‌تیپ باشیم هم با حجاب؟

۶
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
استایل مناسب خانم‌های با حجاب بسیار مهم است. اگر شما هم از بانوان با حجاب هستید باید بدانید که چه نوع لباسی برای شما مناسب است.

شیک پوشی و در عین حال با حجاب بودن نکته بسیار مهمی است که شما باید به خوبی آن را بلد باشید. راهکارهایی برای استایل زنان با حجاب و شیک وجود دارد که در این مطلب از مجله دلتا به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

نکات شیک پوشی در استایل زنان با حجاب

ساده پوشیدن

یکی از موثرترین راه‌ها ساده پوشیدن است. بسیاری از خانم‌ها استایل با حجاب ساده و بدون زرق و برق را انتخاب می‌کنند که روش بسیار خوبی به‌نظر می‌آید. این روش هر چقدر که تکرار شود بازهم نتیجه مناسبی خواهد داشت؛ یعنی شما به مرور زمان با ساده پوشی می‌توانید نتیجه مناسب‌تری نسبت به زرق و برق‌ها بگیرید.

استفاده از رنگ‌ها در استایل زنان با حجاب

از رنگ‌ها غافل نشوید یکی از راه‌هایی که حجاب شما را زیبا می‌کند استفاده از لباس‌های رنگی است. این گزینه برای اضافه کردن کمی رنگ و رو به حجاب شما بسیار موثر است. طرح‌های ساده با رنگبندی خوب باعث می‌شود استایل شما بسیار عالی به‌نظر برسد.

استایل زنان با حجاب

روسری مناسب استفاده کنید

استایل‌های مختلف سر کردن روسری و شال را امتحان کنید و ببینید که کدام بیشتر به شما می‌آید. همچنین می‌توانید برای جلوه بهتر روسری یا شال خود از ربان یا سنجاق‌های رنگی هم استفاده کنید.

استایل زنان با حجاب

زیورآلات را فراموش نکنید

استفاده از زیورآلات رنگی رنگی در استایل زنان با حجاب بسیار موثر است. از دستبند و انگشتر استفاده کنید و گردنبندهای رو مانتویی را فراموش نکنید.

استایل زنان با حجاب

اصول شیک پوشی با چادر

اگر فردی چادری هستید یا علاقه به استفاده از چادر دارید نکاتی وجود دارد که به شیک‌پوش بودن شما کمک می‌کند. خانم‌های چادری می‌توانند بسیار شیک پوش باشند.

یک روسری با جنس مناسب و همچنین رنگی ملایم می‌تواند چهره شما را بسیار بهتر کند؛ به‌طوری که، روسری‌های نخی نسبت به روسری‌های مجلسی ایستایی بهتری روی سر دارند و در استایل زنان با حجاب مناسب‌تر هستند.

وجود انرژی در رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید برای جایی که قرار است در آن حضور داشته باشید بسیار مهم است. وجود انرژی و همچنین حس شاد بودن در رنگ‌هایی که استفاده کرده‌اید برای مثال در روسری شما می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در کار شما داشته باشد.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابه حجاب در دنیای مد! را بخوانید.

اپلیکیشن مجله دلتا
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

در یک چشم به هم زدن خوش‌تیپ‌تر شوید

همه ما دوست داریم شیک، جذاب و خوش تیپ باشیم و برای همین فکر می‌کنیم باید حتما لباس گران یا…