شیوه درمان سرطان با روشی باورنکردنی

۱۱
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
یک پژوهشگر مصری موفق شد شیوه درمان تومور‌های سرطانی به وسیله ویروس را به ثبت برساند.
درمان سرطان با ویروس

به نقل از پایگاه الاتحاد، یک پژوهشگر مصری توانست با بکارگیری برخی از ویروس‌ها، به درمان سرطان بپردازد. به طوری که از این ویروس‌ها برای حمله به سلول‌های سرطانی بی‌آنکه به سلول‌های طبیعی بدن آسیبی وارد شود، استفاده کرده است. با مجله دلتا همراه باشید تا با درمان سرطان با ویروس بیشتر آشنا شوید.

درمان سرطان با ویروس

ابراهیم عیسی، پژوهشگر مصری در زمینه ایمونوتراپی در درمان سرطان از دانشگاه ناگویا در ژاپن، گفت: با همکاری شرکتی ژاپنی و با استفاده از «ویروس‌های انکولیتیک» ویروسی به نام «C-REV» ایجاد شده است. بر اساس این گزارش با وارد کردن برخی ژن‌ها برای تحریک سیستم ایمنی می‌توان سرطان پانکراس را مورد حمله قرار داد.

سیستم ایمنی

این محقق مصری از دانشگاه ناگویا ژاپن، گفت: سیستم ایمنی پس از آن یک حافظه ایمنی در برابر گسترش سرطان در بدن ایجاد می‌کند. به‌طوری که ویروس به تومور تزریق می‌شود.

او گفته است توجه وی به ایمونوتراپی در درمان سرطان از زمانی کلید خورد که از بخش بیوشیمی دانشگاه «طنطا» مصر فارغ‌التحصیل شد.

این محقق به تازگی نیز تحقیقی را در «مجله بین المللی سرطان» در خصوص مکانیسم فعالیت «انکوویروس‌ها» با وجود داروی سرکوب‌کننده سیستم ایمنی در مدل آزمایشگاهی سرطان منتشر کرده است.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی مطلب عادت‌های رایجی که سیستم ایمنی شما را ضعیف می‌کند را بخوانید.

بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

حقایقی مرموز درباره جعبه سیاه هواپیما!

ما امروز می‌خواهیم تا درباره جعبه سیاه هواپیما نکات کامل و جامعی را برای شما بیان نماییم پ…