کوچک کردن بینی با ترفندهای آرایشی

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
داشتن بینی خوش‌فرم و کوچک تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد تا جایی که بسیاری از افراد برای زیباتر شدن چهره خود بینی خود را به تیغ جراحی می‌سپارند.

برخی از خانم‌ها به دلیل هزینه بالای عمل بینی و ترس از عمل ترجیح می‌دهند به جای عمل بینی با کمی تبحر در آرایش بینی خود را متناسب با صورت خود کنند. با این بخش از مجله دلتا همراه شوید تا شما را با تکنیک‌های کوچک کردن بینی آشنا کنیم.

چگونه با آرایش بینی خود را کوچک نشان دهیم؟

کانتور

شما برای کوچک کردن بینی خود می‌توانید یا از محصولات مخصوص کانتورینگ و یا از کرم پودرهای ۲ الی ۳ درجه تیره‌تر از پوست خود استفاده کنید. همچنین سایه چشم مات و قهوه‌ای نیز همان‌گونه عمل می‌کند پس می‌توانید از آن‌ها برای آرایش خود استفاده نمایید.

کوچک کردن بینی

هایلایت

از هایلایتر مات برای کانتور کردن بینی استفاده کنید. شما می‌توانید از سایه چشم سفید و کرم روشن نیز برای این کار استفاده نمایید و رنگی دو تا سه درجه از پوست خود روشن‌تر را انتخاب نمایید.

کوچک کردن بینی

قلم‌مو برای کشیدن خط کانتور روی بینی

قلم‌موی زاویه دار

برای خط کشیدن روی بینی از قلم‌موی زاویه‌دار استفاده کنید. برای اینکه کنترل بیشتری روی حرکت قلم‌موی خود داشته باشید بهتر است قلم‌موی شما کوچک و سفت باشد.

کوچک کردن بینی

قلم‌موی پرپشت برای ترکیب و یا اسفنج آرایشی

شما بهتر است برای ترکیب کانتورینگ از اسفنج بلندر یا قلموی پرپشت استفاده نمایید. اسفنج مخصوص ترکیب کرم روی صورت، از قلم‌مو بهتر این کار را انجام می‌دهد.

کوچک کردن بینی با میکاپ

مراحل باریک کردن بینی با آرایش

مرحله ۱

برای اینکه نتیجه بهتری از کانتور حاصل شود و کنترل ما روی نتیجه نهایی بیشتر باشد پیش از کانتور از کرم پودر استفاده می‌شود. به هر حال زدن کرم پودر قبل و یا بعد از کانتور، سلیقه شخصی است.

مرحله ۲

برای کشیدن دو خط در اطراف بینی خود قلم زاویه‌دار خود را به پودر، کرم، سایه و یا کانتور بزنید و این دو خط را بکشید. کانتور خود را ملایم بزنید زیرا پاک کردن این مواد مشکل است.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابه مهم‌ترین نکات برای خرید کرم پودر را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با این مواد طبیعی جوش کمر خود را از بین ببرید

اگر شما هم فکر می‌کنید جوش‌ها تنها روی نواحی مختلف صورت ایجاد می‌شوند، سخت در اشتباهید. جو…