برای یک سفر کوتاه چه لباس‌هایی را در چمدان خود قرار دهیم؟

۵
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بستن چمدان سفر به تنهایی کار آنچنان راحتی نیست، حالا اگر دغدغه خوش پوشی هم داشته باشید این تصمیم سخت‌تر هم می‌شود.

شاید برای شما هم یکی از سخت‌ترین کارها انتخاب لباس‌هایی باشد که باید در یک سفر همراه خود داشته باشید. این مشکل معمولا گریبان‌گیر کسانی است که می‌خواهند در سفر راحت و در عین حال بی‌نقص و شیک باشند، کار سختی است اما شدنی است. در این مطلب از مجله دلتا نکاتی کاربردی برای بستن چمدان سفر ذکر می‌کنیم.

برای یک سفر کوتاه و پرماجرا چه لباس‌هایی برای بستن چمدان لازم داریم؟

با در نظر گرفتن ۵ اصل مهم می‌توانیم کمی آسان‌تر چمدان خود را ببندیم، فقط کافی است یاد بگیریم که چه لباس‌هایی را باید همراه خود داشته باشیم.

لباس‌های راحت و خانگی

برای زمانی که در خانه هستید سعی کنید بیشتر از دو ست همراه خود نبرید. این ست‌ها را بر اساس آب و هوای منطقه انتخاب کنید و سعی کنید لباس‌های سبک و پنبه‌ای انتخاب کنید، اگر در هوای سرد مسافر هستید پاپوش، رویه‌های بافت و شلوار بلند را نباید فراموش کنید. همچنین حداقل ۳ جفت جوراب همراه داشته باشید که اگر اتفاقی برای یکی از آن‌ها افتاد دو جفت دیگر هم داشته باشید.

بستن چمدان

لباس‌ها و استایل‌های بیرونی

برای استایل‌های بیرونی خود باید نهایت خلاقیت را به خرج دهید و از آیتم‌هایی استفاده کنید که قابلیت ست شدن با هم را داشته باشند. هنگام بستن چمدان برای استایل‌های بیرونی خود دو شلوار کژوال و کلاسیک، دو عدد مانتو که یکی را در مسیر به تن کنید و یکی را در چمدان داشته باشید، دو رنگ روسری، دو مدل تیشرت یا بلوز، یک کیف دستی و دو کفش کتانی و کلاسیک را همراه داشته باشید.

با همراه داشتن این چند مورد و انتخاب درست رنگ آن‌ها می‌توانید چند استایل خوب و متنوع داشته باشید.

بستن چمدان

آرایش و مراقبت از پوست

در سفر باید بیشتر از هر روز دیگری حواستان به پوست خود باشد. به همین دلیل مهم‌تر از لوازم آرایشی در بستن چمدان برداشتن لوازم پاک کننده و مراقبتی هستند که در طول سفر به آن‌ها نیاز دارید.
سعی کنید در سفر آرایش‌های کم و سبکی داشته باشید و به همان اندازه مصرف خود لوازم را با خود ببرید. برای یک سفر کوتاه بهتر است حداقل وسایلی را همراه داشته باشید که همیشه اولین انتخاب آرایشی شما هستند.

بستن چمدان

علاوه بر موارد مطرح شده نکات ریزی در بستن چمدان وجود دارند که دانستن آن‌ها این روند را برای شما آسان‌تر می‌کند

حتما یک کیف دستی همراه داشته باشید تا وسایل مهمی که باید در دسترس شما باشد را در آن جای دهید. همچنین قرار نیست برای گردش‌های خود در سفر چمدان را همراه خود ببرید، پس بهتر است یک کیف مناسب و جادار و هم‌خوان با استایل خود همراه خود داشته باشید.

علاوه بر مسواک و حوله، خوشبو کننده، کرم مرطوب‌کننده، لوسیون بدن و … نیز همراه داشته باشید، زیرا قرار است در این سفر هم مثل همیشه بی‌نقص باشید.

حتما یک یا دو کیف زیپ‌دار کوچک داشته باشید تاعلاوه بر لوازم مراقبتی و آرایشی، وسایل ریز خود را هم در آن قرار دهید.

کف کفش خود را تمیز کنید و آن را در کیسه بگذارید و سپس در چمدان قرار دهید.

اگر نمی‌خواهید عطر همراه خود ببرید، چند کاغذ کوچک را به عطر آغشته کنید و در بین لباس ها در چمدان قرار دهید.

عینک آفتابی و ضد آفتاب در سفر از هرچیزی واجب‌تر است، پس هنگام بستن چمدان حواستان به آن‌ها باشد.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید استایل سفر به طبیعت! را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

لایه‌برداری پوست با ۲ ماده خانگی شگفت‌انگیز

ترکیبات ساده‌ای مانند ماست خواص لایه‌برداری دارد، در حالی که عسل نیز در از بین بردن باکتری…