برجسته کردن لب با ترفندهای آرایشی

۱۱
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
آرایش لب تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد تا جایی که داشتن لب های برجسته آرزوی بسیاری از خانم‌ها است.

لب‌های برجسته شما را زیباتر و جذاب‌تر می‌کند اما لازم نیست برای برجسته شدن و بزرگ کردن لب خود به سمت تزریق ژل روی آورید. شما می‌توانید با چند ترفند آرایشی که در این بخش از مجله دلتا به آن‌ها اشاره می‌کنیم لب‌های خود را بزرگ‌تر نشان دهید.

برجسته شدن لب‌ها با ترفندهای آرایشی خاص

برجسته کردن لب با تیره‌تر کردن گوشه‌های لب

اگر می‌خواهید به یک مهمانی ویژه بروید و ظاهر خود را چشم‌نوازتر نمایید انتخاب رنگ رژلب بی‌تاثیر نیست. برای برجسته شدن رژلب‌هایی که شدت رنگ بالایی دارند انتخاب کنید و روش زیر را برای پرتر کردن لب خود بکار ببرید.

ابتدا خط‌ لبی به رنگ رژ خود انتخاب کنید و دور تا دور لب‌های خود را خط بکشید و به‌صورت طبیعی رژ بزنید. سپس با یک مداد لب مشکی گوشه‌های لب خود را مشکی کنید.

با یک قلم‌موی لب، لبه‌های لب خود را با رژلب ترکیب کنید تا این خط محو شود و لب شما برجسته و پر به نظر برسد.

بزرگ کردن لب

برجسته شدن لب با برق لب

با استفاده از رژلب، برق لب و کانسیلر لب‌های خود را برجسته و پر نمایید. دور لب را با خط لبی هم‌رنگ رژ خود خط بکشید. رژلب را با دقت و تمیز به لب‌ها بزنید. سپس بر روی رژلب برق لب بزنید. فرم لب را با استفاده از کانسیلر تصحیح کنید.

بزرگ کردن لب

بزرگ کردن لب با روغن دارچین

برای بزرگ کردن لب خود می‌توانید از روغن‌های شیا و دارچین استفاده کنید. روغن دارچین را معمولا خالص استفاده نمی‌کنند بلکه با روغن شیا ترکیب می‌کنند. این ترکیب ماسک لب یا برق لب مناسبی برای شما است.

ترکیب روغن‌های شیا و دارچین را روی لب بزنید و اجازه دهید ۱۵ دقیقه روی لب‌ها باقی بماند. روغن را پیش از زدن رژلب، از روی لب‌ها پاک کنید.

بزرگ کردن لب

اصلاح فرم‌های مختلف لب با خط لب

شما می‌توانید با هر نوع لب، لب‌های برجسته و بزرگ‌تری داشته باشید، بنابراین بر اساس فرم لب‌های خود با خط لب خطوط مناسب طرح کنید.

لب‌های باریک

برای بزرگ کردن لب‌های نازک و باریک ابتدا با خط لبی که یک درجه از رنگ رژلب شما تیره‌تر است زیر خط اصلی لب را بکشید سپس از رژلب‌های خوش‌رنگ و جذاب استفاده کنید، با یک مداد سفید یک خط کم‌رنگ زیر خط لب خود بکشید.

لب‌های گوشتی

خط لب را دقیقا روی خط اصلی لب بکشید و از رژلب‌های تیره استفاده کنید حالا با مداد سفید خطی کمرنگ در وسط لب کشیده شود.

مجله دلتا

هایلایت کردن خط هفت شکل بالای لب

هایلایت کردن قسمت هفت شکل لب بالایی سبب بهتر به‌نظر رسیدن خطوط لب و بزرگ کردن لب می‌شوند بنابراین زمانی که آرایش شما تکمیل شد کمی هایلایتر به لب بالا بزنید.

با یک مداد هایلایتر قسمت هفت شکل لب بالایی‌‌تان را روشن کنید. هایلایتر روی لب خود را با خط‌های اطراف لب ترکیب کنید. رژلب مورد نظر خود را به لب‌ها بزنید. سپس به مرکز لب‌های پایین برای حجیم شدن آن‌ها مقداری هایلایتر بزنید.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: مطلب ۹ ترند آرایشی برای پاییز و زمستان امسال را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با این مواد طبیعی جوش کمر خود را از بین ببرید

اگر شما هم فکر می‌کنید جوش‌ها تنها روی نواحی مختلف صورت ایجاد می‌شوند، سخت در اشتباهید. جو…