چه رنگ‌هایی را با لباس بنفش ست کنیم؟

۶
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
با پوشیدن لباس بنفش، شما به سادگی می‌توانید متفاوت از دیگران به‌نظر برسید! بسیاری از خانم‌ها به دلایل کاملا اشتباهی از پوشیدن این رنگ خودداری می‌کنند.

شاید یکی از سختی‌های ست کردن رنگ بنفش این باشد که طیف گسترده‌ای دارد، گاهی ما را گیج می‌کند. ممکن است شبیه صورتی، ارغوانی یا نیلی به‌نظر برسد. در این مطلب از مجله دلتا به چند رنگ که ست کردن آن‌ها با رنگ بنفش فوق‌العاده است می‌پردازیم.

رنگ بنفش را با چه رنگی ست کنیم؟

بنفش و صورتی

این دو رنگ هارمونی زیبایی با یکدیگر دارند. همچنین هنگامی که رنگ‌های ملایم یا پاستیلی را برای آن انتخاب می‌کنید، این ترکیب بسیار دخترانه به‌نظر می‌رسد.

ست کردن رنگ بنفش

بنفش و مشکی

خیلی کم پیش می‌آید که ست کردن رنگی با مشکی اشتباه باشد. این ترکیب با بنفش براق میان طرفداران موسیقی راک بسیار محبوب است. اکنون ترکیب رنگ‌های مشکی و یاسی اغلب نیز در استایل‌ها خیابانی دیده می‌شود.

ست کردن رنگ بنفش

بنفش و طوسی

اگر ست کردن رنگ بنفش و مشکی برای سلیقه شما بیش از حد متضاد است پس باید به جای مشکی رنگ طوسی را انتخاب کنید. این ترکیب رنگ لباس بنفش شما را درخشان می‌کند.

ست کردن رنگ بنفش

ست کردن رنگ بنفش با بنفش

از آنجایی که رنگ بنفش یکی از کمیاب‌ترین رنگ‌ها در کمد لباس اکثر خانم‌ها به حساب می‌آید، استایل بنفش یک رنگ قطعا چشمگیر خواهد بود. اما پوشیدن رنگ‌های روشن‌تر و تیره‌تر بنفش با یکدیگر ظاهری واقعا شیک به لباس‌های شما خواهد داد.

ست کردن با رنگ بنفش

بنفش و قرمز

این ترکیب در سال‌های اخیر روز به روز در حال محبوب‌تر شدن است. رنگ کفش یا لباس‌های دیگر خود را محدود به مشکی و بژ کنید.

مجله دلتا

ست کردن رنگ بنفش و سبز

شما باید از ست کردن بنفش روشن با سبز خودداری کنید. اما از طرف دیگر، بنفش تیره و سبز زمردی می‌توانند به لباس‌های شما حال و هوایی سلطنتی بدهد. برای دادن حال و هوایی بهاره به استایل خود می‌توانید رنگ سبز روشن مانند نعنایی را با ارغوانی ست کنید.

مجله دلتا

چگونه باید پیراهن بنفش پوشید و اکسسوری را با آن ست کرد؟

پیراهن‌ بنفش روشن انتخابی محبوب برای ساقدوش‌های عروس یا دیگر مهمان‌های عروسی است زیرا این رنگ به زیبایی با حال و هوای رمانتیک جشن‌های عروسی هماهنگ می‌شود. اگر می‌خواهید کمی پیراهن خود را جالب کنید، می‌توانید جزئیات زیبایی مانند آستین آف شولدر، یقه هفت باز یا کمر تنگ را به آن اضافه کنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابه ست کردن رنگ خردلی در استایل‌های پاییزی را بخوانید.

اپلیکیشن مجله دلتا
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

کارهای ضروری برای داشتن ناخن‌های زیبا

اگر می‌خواهید ناخن‌های زیبایی داشته باشید، باید هر روز کارهای نگهداری از ناخن را انجام دهی…