اگر جرات دارید از این جنگل بازدید کنید

۷
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شاید برایتان جالب باشد که بدانید یکی از تسخیر شده‌ترین جنگل‌های جهان در سرزمین و زادگاه «کنت دراکولا» واقع شده است.
جنگل هویا در رومانی

رومانی کشوری است که از سویی با زیبایی طبیعتش و از سوی دیگر با ترانسیلوانیا و کنت دراکولا در خاطره‌ها جاودانه شده است.  بی‌شک جنگل مخوف «هویا» هم بخشی از این جذابیت است. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با جنگل هویا در رومانی آشنا شوید.

جنگل هویا در رومانی

طبق گزارشات موجود، جنگل هویا معدنی از اتفاقات ماورایی و غیر قابل توضیح است. اتفاقاتی همچون مشاهده‌ ارواح، تجسم‌های غیر معمول، مشاهده‌ چهره‌هایی مرموز، در حالی که به سختی قابل رویت هستند و البته مشاهده‌ بشقاب پرنده‌ها که از جمله دلایل اولیه‌ شهرت این جنگل به حساب می‌آیند.

جنگل عجیب در رومانی

عجایب این جنگل

بازدیدکنندگان حین گشت و گذار در این جنگل اغلب از احساس نگرانی شدید و حس تحت نظر بودن شکایت دارند. به علاوه وضع زیست‌بوم گیاهی این منطقه نیز به شدت عجیب و غیرقابل توضیح است.

این جنگل بعد از آن معروف شد که یک چوپان به همراه دویست گوسفند در این منطقه ناپدید شدند. اغلب مردمان ساکن نواحی حاشیه‌ای جنگل از ورود به آن واهمه دارند. به خصوص به خاطر داستان‌ها و افسانه‌های متعددی که حول وضعیت عجیب این جنگل سینه به سینه نقل می‌شوند.

آن‌ها باور دارند اگر به بازدید این مکان بروند، دیگر هرگز به خانه‌ خود باز نخواهند گشت. بسیاری از افرادی که شجاعانه ترس را کنار گذاشته و قدم به میان درختان انبوه این جنگل گذاشتد، اغلب از آسیب‌های فیزیکی و دردهای جسمانی شکایت داشتند. مسائلی همچون خارش، سردرد، سرگیجه، تهوع، سوختگی، احساس شدید ترس و نگرانی و دیگر احساسات عجیب و غیر قابل درک از جمله‌ این تجربیات مشترک است.

جاذبه های ترسناک

 بشقاب پرنده‌ها

اما شهرت اصلی این جنگل به گذشته‌ها باز می‌گردد. هنگامی که یک پرفسور زیست‌شناس به نام «الکساندرو سیفت»، تصاویر متعدد و جالب توجهی از اجسام دیسک مانندی را به ثبت رساند که برفراز این جنگل در هوا شناور بودند. نکته‌ عجیب این ماجرا این است که مجموعه تصاویر گرفته شده از تمامی رویدادهای عجیب این جنگل تنها چند روز بعد از مرگ او، ناپدید شدند.

پیشنهاد مطالعه: شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمند روستای ارواح سنگی در تهران.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

زیباترین نقاط تهران در پاییز

در این مطلب از مجله دلتا می‌خواهیم جاهای دیدنی تهران در پاییز را معرفی کنیم؛ جاهایی که ساع…