پافر را با چی ست کنیم؟

۱۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
پافر در اندازه‌های مختلف کوتاه و بلند و به شکل بدون آستین و آستین‌دار وجود دارد، اما معروف‌ترین شکل پافر شبیه به جلیقه و بدون آستین می‌باشد که با لباس‌های زیادی می‌توان آن‌را پوشید.

از جمله لباس‌های پر‎کاربرد در هوای سرد پاییزی پافر است که در سال‌های اخیر رواج زیادی پیدا کرده است. در این مطلب از مجله دلتا به بررسی نحوه ست کردن پافر می‌پردازیم.

با پافر چی بپوشیم؟

پافر‌ها معمولا دارای زیپ و کلاه هستند و با وجود گرمای مطلوبی که دارند، بسیار سبک هستند. در ادامه نحوه ست کردن پافر را با شما در میان گذاشته‌ایم تا گزینه‌های مختلفی برای پوشیدن با پافر داشته باشید.

ست کردن پافر با هودی و شلوار جاگر

از آنجایی که پافر مانند جلیقه است و آستین ندارد برای زیر آن باید لباس آستین بلند مناسبی را در نظر بگیرید. هودی انتخاب خوبی است. به‌خصوص هودی‌های بلند و ضخیم که در هوای سرد هم بتوانید به همراه پافر بپوشید. اما برای تکمیل استایل خود می‌توانید از شلوار جاگر و یا شلوار جین راسته استفاده کنید. چنین ترکیبی یک استایل شیک اسپرت برای شما ایجاد می‌کند. برای کفش هم می‌توانید یک نیم بوت یا کتانی بپوشید.

ست کردن پافر

پوشیدن پافر با شلوار بگ و دورس

یکی دیگر از لباس‌هایی که به عنوان لباس زیر پافر مناسب است، دورس می‌باشد که جنس داخلی آن نرم، لطیف و گرم است. برای تکمیل استایل خود با پافر و دورس می‌توانید شلوار بگ بپوشید و کفش خود را هم نیم بوت انتخاب کنید.

ست کردن پافر

ست کردن پافر با شلوار جین و شومیز

یک استایل دیگر با پافر به‌خصوص برای قرارهای دوستانه و صمیمی، پوشیدن پافر با شلوار جین و شومیز است. شومیز انواع مختلفی دارد و بهتر است طرح‌های ساده‌تر آن‌را برای پوشیدن به‌ همراه پافر در نظر بگیرید.

پوشیدن پافر با مام استایل و بلوز بافت

می‌توانید پافر را به همراه بلوز بافت بپوشید. امروزه بلوزهای بافت تنوع زیادی دارند، اما بهتر است بلوز بافت شما کمی آزاد باشد، شلوار مام استایل نیز برای تکمیل این استایل انتخاب خوبی است. اما قد شلوار شما نباید بلند باشد. کتانی یا نیم بوت با این ترکیب مناسب هستند.

ست کردن پافر

ست کردن پافر با بادی

اگر به مهمانی دعوت شده‌اید و تصمیم دارید تا رسیدن به محل مهمانی پافر بپوشید، می‌توانید بادی آستین‌دار را به همراه پافر خود ست کنید. بادی از جمله لباس‌های ترند در سال‌های اخیر است که مدل آستین‌دار آن برای پوشیدن به همراه پافر در مهمانی بسیار شیک و مناسب است. ضمن اینکه استایل راحتی خواهید داشت. برای تکمیل این استایل کتانی یا نیم بوت را درنظر داشته باشید.

ست پافر و هودی

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابه کاپشن پافر و سبک های پوشیدن آن! را می‌توانید بخوانید.

اپلیکیشن مجله دلتا
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

در یک چشم به هم زدن خوش‌تیپ‌تر شوید

همه ما دوست داریم شیک، جذاب و خوش تیپ باشیم و برای همین فکر می‌کنیم باید حتما لباس گران یا…