چگونه شیک پوش واقعی باشیم؟

۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بسیاری از خانم‌ها می‌پندارند رمز شیک پوشی خانم‌های شیک پوش در پوشیدن لباس‌های گران قیمت است اما باید بدانید هرچند این لباس‌ها تاثیرگذار هستند اما بسیاری از نکات وجود دارد که اگر به آن توجه نکنید هیچگاه شیک و جذاب به نظر نمی‌رسید.

نکات ریز ولی بسیار مهمی در انتخاب نوع لباس وجود دارد که به ما کمک می‌کند با رعایت کردن آن‌ها یکی از خانم‌ های شیک پوش به نظر برسیم. در این بخش از مجله دلتا می‌خواهیم به این نکات کاربردی بپردازیم.

چگونه خانم شیک پوش باشیم؟

لباس پوشیدن متناسب با اندام

یکی از مهم‌ترین رموز خانم‌ های شیک پوش این است که آن‌ها متناسب با اندام خود لباس می‌پوشند. برخی از لباس‌ها برای اندام گلابی شکل و برخی دیگر برای اندام‌های سیب شکل مناسب است. لباس انتخابی خانم‌های کوتاه قد باید آن‌ها را بلندتر و کشیده‌تر نشان دهد و خانم‌های چاق و توپر نباید طوری لباس بپوشند که اندام آن‌ها از آنچه که هست، چاق‌تر دیده شود.

خانم های شیک پوش

حفظ تناسب اندام

خانم‌ های شیک پوش تناسب اندام خود را حفظ می‌کنند و به آن اهمیت می‌دهند. آن‌ها می‌دانند اگر اندام متناسبی نداشته باشند حتی اگر لباس‌های برند و شیک نیز بپوشند چندان تاثیری در زیبایی آن‌ها نخواهد داشت.

رعایت ساده پوشی

یکی از مهم‌ترین رموز خانم‌های شیک پوش در لباس پوشیدن انتخاب لباس‌های ساده است. این خانم‌ها سعی می‌کنند مانند سلبریتی‌ها لباس‌های ساده انتخاب کنند و در عین حال شیک به نظر برسند.

خانم های شیک پوش

توجه نکردن به مد از هر رنگ و شکلی

خانم‌های شیک پوش بنده مد نیستند و هر لباس عجیبی را که مد می‌شود، نمی‌پوشند. آن‌ها می‌دانند در این صورت مسخره، وسواسی یا سطحی به نظر خواهند رسید. حتی اگر خریدن لباس‌هایی مطابق مد برای شما جذاب است از خرید لباسی که مناسب اندام شما نیست صرف نظر کنید.

توجه خانم‌ های شیک پوش به رنگ لباس

اگر می‌خواهید خانم شیک پوشی باشید به رنگ لباس خود توجه نمایید و لباس‌هایی را انتخاب کنید که به رنگ پوست شما بیایند.

توجه به سایز لباس برای جذاب بودن

خانم‌ های شیک پوش همیشه لباس‌هایی را می‌پوشند که کاملا اندازه آن‌ها است و از پوشیدن لباس‌های بسیار تنگ و یا خیلی گشاد امتناع می‌کنند. پوشیدن لباس‌های آزاد حس خوبی دارد اما با پوشیدن این لباس‌ها شلخته به نظر می‌رسید. لباس باید درست سایز بدن شما باشد.

توجه خانم‌ های شیک پوش به موقعیت

خانم‌های شیک پوش هنگام لباس پوشیدن به موقعیت توجه می‌کنند و مطابق موقعیت لباس می‌پوشند مثلا هیچگاه در موقعیت‌های رسمی لباس‌های غیر رسمی نمی‌پوشند.

رضایت از لباس و بالا بردن اعتماد به نفس

خانم‌های شیک پوش همیشه لباس‌هایی می‌پوشند که از آن راضی هستند زیرا اگر از لباس‌هایی که پوشیده‌اند راضی نباشند، احساس ناآرامی و بی‌قراری می‌کنند. ضعف ظاهری فکر آن‌ها را مشغول می‌کند و اعتماد به نفس آن‌ها را پایین می‌آورد پس حتما باید سعی کنید لباسی بپوشید که از آن لذت ببرید.

توجه خانم‌های شیک پوش به نحوه ست کردن رنگ‌ها

خانم‌ های شیک پوش نحوه ست کردن رنگ‌ها را بلدند و می‌دانند چه رنگ‌هایی را با هم ست کنند.
خانم های شیک پوش امروزی
پیشنهاد مطالعه: برای مشاهده مطالب مشابه به اصول ست کردن لباس‌ را یاد بگیرید سر بزنید.
دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

جدیدترین مدل شال و روسری ۱۴۰۰

استفاده از روسری به هزاران سال پیش و روم باستان برمی‌گردد. با گذشت زمان، استفاده از شال و …