چگونه شیک پوش واقعی باشیم؟

۹
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بسیاری از نکات وجود دارد که اگر به آن توجه نکنید هیچ‌گاه شیک و جذاب به‌نظر نمی‌رسید.
خانم های شیک پوش

نکات ریز ولی بسیار مهمی در انتخاب نوع لباس وجود دارد که به ما کمک می‌کند با رعایت کردن آن‌ها یکی از خانم‌ های شیک پوش به نظر برسیم. در این بخش از مجله دلتا می‌خواهیم به این نکات کاربردی بپردازیم.

چگونه خانم شیک پوش باشیم؟

لباس‌پوشیدن متناسب با اندام

برای اینکه جزو خانم‌ های شیک پوش باشید باید متناسب با اندام خود لباس بپوشید. بسیاری از لباس‌ها برای افرادی که اندام آن‌ها گلابی شکل است و بسیاری برای افرادی که اندام آن‌ها سیب شکل است، مناسب‌اند. افرادی که قد کوتاه دارند باید با انتخاب لباس مناسب خود را قد بلند نشان دهند. همچنین افرادی که چاق یا توپر هستند می‌تواند با انتخاب لباس مناسب خود را لاغرتر نشان دهند. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلب معرفی بهترین لباس برای خانم‌های چهارشانه را بخوانید.

خانم های شیک پوش

تناسب اندام

تناسب اندان از ارکان اصلی برای شیک‌پوشی محسوب می‌شود. عدم وجود تناسب اندام زیبایی استایل شما را کم خواهد کرد، هرچقدر که لباس‌های برند و شیک بپوشید.

سادگی در استایل

انتخاب لباس‌های ساده یکی از رموز خانم‌های شیک پوش در لباس پوشیدن است. این خانم‌ها سعی می‌کنند مانند سلبریتی‌ها لباس‌های ساده انتخاب کنند و در عین حال شیک به‌نظر برسند.

خانم های شیک پوش

بی‌توجهی به مد

خانم‌های شیک پوش تمام و کمال از  مد پیروی نمی‌کنند، بلکه سعی می‌کنند لباسی که طبق استایل شخصی آن‌ها و مهم‌تر از آن مناسب اندام و رنگ پوست آن‌ها است را انتخاب بکنند.

توجه خانم‌ های شیک پوش به رنگ لباس

اهمیت به رنگ لباس در شیک‌پوشی حائز اهمیت است و باید دقت کنید که چه رنگ لباسی به رنگ پوست شما می‌آید.

توجه به سایز لباس

از پوشیدن لباس‌های بسیار تنگ و یا خیلی گشاد امتناع کنید و همانند خانم‌ های شیک پوش همیشه لباس‌هایی که کاملا اندازه شما است را بپوشید. پوشیدن لباس‌های آزاد حس خوبی دارد اما با پوشیدن این لباس‌ها شلخته به‌نظر می‌رسید. لباس باید درست سایز بدن شما باشد.

توجه خانم‌ های شیک پوش به موقعیت

خانم‌های شیک پوش هنگام لباس پوشیدن به موقعیت توجه می‌کنند و مطابق موقعیت لباس می‌پوشند مثلا هیچگاه در موقعیت‌های رسمی لباس‌های غیررسمی نمی‌پوشند.

توجه خانم‌های شیک پوش به نحوه ست کردن رنگ‌ها

خانم‌ های شیک پوش نحوه ست کردن رنگ‌ها را بلدند و می‌دانند چه رنگ‌هایی را با هم ست کنند.
خانم های شیک پوش
پیشنهاد مطالعه: برای مشاهده مطالب مشابه به بهترین جنس لباس برای تابستان چیست؟ سر بزنید.
اپلیکیشن مجله دلتا
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

کارهای ضروری برای داشتن ناخن‌های زیبا

اگر می‌خواهید ناخن‌های زیبایی داشته باشید، باید هر روز کارهای نگهداری از ناخن را انجام دهی…