دکوراسیون پاییزی زیبایی بخش خانه ها

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
دکوراسیون پاییزی

دکوراسیون پاییزی زینت بخش خانه هاست. پژوهش ها نشان می دهند که رنگ ها در دکوراسیون خانه برخلق و خو و احساسات تأثیر می گذارند؛ به همین سبب هنگام انتخاب رنگ برای خانه یا دفتر کار خود باید بدانید که چه فضایی را می خواهید ایجاد کنید.

با سردتر شدن هوا و آغاز فصل پاییز با ایده های ساده و ارزان، نمودی دیدنی از این فصل را به خانه آورده و با ایجاد تنوع و به کارگیری رنگ های پاییزی نارنجی و زرد و لوازم دکوری با تم پاییزی از زیبایی های تغییر فصل بهره مند شوید.

برای ایجاد دکوراسیون پاییزی از تغییرات عناصر ساده و موجود در فصل که می تواند بسیار ارزان قیمت باشد و همین طور رنگ های موجود استفاده کنید.

می توانید از جلوی در، و بخش ورودی آغازکنید. روی در، حلقه ای از کاج ها، برگ ها با رنگ های گوناگون آویزان کنید. در ورودی یا دو طرف در ورودی، گلدان هایی در رنگ ها و اندازه های مختلف قرار دهید و دکوراسیون پاییزی را برای خودتان به ارمغان بیاورید.

رنگ و بافت و بوی پاییز را با فضای زندگی خود ترکیب کنید. از روکش های مبل و صندلی با طرح و رنگ پاییز استفاده کنید. کوسن هایی با رنگ مناسب پاییزی برای روی مبل و از کدو تنبل و حلقه گل و شمع های معطر پاییزی برای روی میز استفاده کنید.

قاب عکس ها را با حلقه های گل جایگزین و از پرده هایی با طرح پاییز استفاده کنید. می توانید سبد و کاسه ای پر از مخروط های کاج و میوه های درخت بلوط و گردو و کدو تنبل معطر و گل های معطر، روی میز بگذارید.

همین طور عکس های فصل پاییز یا برگ های خشک شده را قاب کنید تا نقطه کانونی و دید مناسب روی دیوار ایجاد شود.

هماهنگی با تغییرات فصل ها افزون برایجاد تنوع در طراحی داخلی و ایجاد حس و حال فصل تازه، تاثیری بسیار عمیق بر روحیه افراد گذاشته و هماهنگی روحیات انسان با تغییرات فضای بیرونی، احساسی متعادل ایجاد می کند.

برای دیدن مطالب بیشتر در مورد معماری های خاص ، دکوراسیون داخلی و محوطه سازی از مجله دلتا دیدن کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

بهترین مدل‌های کمد دیواری برای منزل شما

با توجه به خانه‌های مدرن امروزی نمی‌توان از کمدهایی زشت و قدیمی استفاده کرد بلکه کمد دیوار…