آرایش چشم ساده و جذابی که شما را زیباتر می‌کند

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر به مدل آرایش‌های جدید علاقه دارید، احتمالا باید بدانید که آرایش چشم از آرایش اجزای دیگر صورت اهمیت بیشتری دارد، چرا که باعث زیباتر شدن صورت نیز می‌گردد.
آرایش چشم ساده و جذاب

در این نوشتار از مجله دلتا سعی کردیم آرایش چشم ساده و جذاب را به شما آموزش دهیم تا در مهمانی‌های دوستانه و رسمی و حتی مراسم عروسی زیباتر از همیشه ظاهر شوید. این مدل آرایش چشم جذاب بسیار آسان است و شما می‌توانید با توجه به فرم چشمتان آن را انجام دهید.

مدل آرایش چشم ساده

مدل آرایش چشم ساده یا لایت بسیار آسان و جذاب است و شما می‌توانید در مهمانی، قرارهای دوستانه یا برای مراسم نامزدی و عقد چشم‌های خود را این ‌گونه آرایش کنید. این مدل آرایش چشم مناسب چشم درشت و ریز است و هر کسی با هر مدل چشمی می‌تواند از آن بهره‌مند شود.

ابتدا مقداری پرایمر به پلک چشم‌هایتان بزنید تا آرایش چشمتان ماندگار بماند. سپس مقداری از کرم پودری که می‌خواهید به پوست صورتتان بزنید، روی پلک چشمتان نیز استفاده کنید. رنگ کرم پودر مات باعث جذاب‌تر شدن آرایش چشم و ایجاد فاصله بیشتر میان چشم و ابرو می‌گردد. از این رو برای خانم‌هایی که فاصله چشم و ابرو کمی دارند یا پلکشان افتاده است، این روش آرایش جدید بسیار مناسب خواهد بود.

آرایش چشم ساده و جذاب

با یک براش گرد کوچک، کمی سایه چشم قهوه‌ای کم‌رنگ گوشه چشمتان بزنید. سپس مقداری سایه چشم رزگلد مات یا صورتی کم‌رنگ مات از گوشه تا میانه چشمتان بکشید. با یک قلمو تمیز و گرد این دو رنگ سایه را در یکدیگر ادغام کنید و گوشه سایه قهوه‌ای را نیز محو نمایید.

مقداری سایه قهوه‌ای بسیار کم‌رنگ پایین چشمتان بزنید. این روش کمک می‌کند تا چشم درشت‌تر جلوه کند. برای زیباتر شدن چشم‌هایتان می‌توانید به سر انگشتتان سایه چشم براق سفید بزنید و به گوشه چشم نزدیک بینی‌تان بکشید. توجه کنید که این سایه چشم براق را با براش پخش و محو نکنید.

به‌منظور اتمام این مدل آرایش چشم ساده، خط چشم روی پلکتان بکشید. شما می‌توانید مدل خط چشم را به صورت کشیده و گربه‌ای یا ساده بکشید. این مدل آرایش با مژه‌های پُر و بلند زیبا می‌شود. بنابراین مقداری ریمل حجم دهنده و بلند کننده به مژه‌هایتان بزنید و شاهد یک مدل آرایش چشم شیک و ساده باشید.

آرایش چشم جذاب

پیشنهاد مطالعه: مطلب بهترین مدل آرایش پاییزه دخترانه را بخوانید.

اپلیکیشن مجله دلتا
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

در یک چشم به هم زدن خوش‌تیپ‌تر شوید

همه ما دوست داریم شیک، جذاب و خوش تیپ باشیم و برای همین فکر می‌کنیم باید حتما لباس گران یا…