اقامتی هیجان‌انگیز در حباب‌هایی از جنس شیشه

۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هتل‌های حبابی نسل جدیدی از هتل‌ها هستند که روز به روز در حال افزایش‌ هستند و استقبال خوبی هم از آن‌ها شده است.
هتل های حبابی در جهان

دیوار هر اتاق از این هتل‌ها یک حباب شیشه‌ای شفاف است. جذابیت این نوع هتل‌ها این است که فاصله با طبیعت در آن‌ها به حداقل می‌رسد. در واقع تنها فاصله‌ شما با طبیعت همین لایه‌ شفاف است. به ویژه در مناطقی که آسمانی پرستاره دارند یا شفق‌های قطبی در آن‌ها قابل مشاهده هستند، این نوع هتل‌ها طرفدار بیشتری دارند. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با هتل های حبابی در جهان آشنا شوید.

هتل های حبابی در جهان

campera hotel burbuja، مکزیک

این هتل از ۱۰ اتاق حبابی تشکیل شده که در کنار یک مزرعه‌ انگور قرار گرفته‌اند. در نگاه اول شبیه بادکنک‌های باد شده هستند اما در داخل هر کدام یک تخت مناسب، یک آشپزخانه کوچک، حمام و دستشویی با آب گرم و نورپردازی به رنگ‌های دلخواه دارند.

هتل های حبابی در جهان

bubbletent، استرالیا

ویژگی اصلی این هتل حبابی در منظره‌ با شکوهی است که در هنگام دراز کشیدن روی تخت می‌توانید تماشا کنید. دره capertee منظره‌ بسیار زیبایی داشته و حدود ۲۰۰ کیلومتر با سیدنی فاصله دارد. در اتاق این هتل یک تخت، تلسکوپ و اجاق آتش هم قرار گرفته است.

هتل های حبابی دنیا

 Bubble Lodge Ile aux Cerfs، جزیره موریس

آن‌هایی که به دنبال دور شدن از زندگی شهری هستند می‌توانند در این هتل حبابی به کلی از دنیای اطراف جدا شوند. فقط با قایق می‌توان به جزیره رسید، اما خدمات آن با یک هتل ۵ ستاره قابل مقایسه است. اتاق‌ها با درختان احاطه شده‌اند و نمایی از دریا نیز قابل دیدن است. یک زمین گلف هم در جزیره است و وعده‌ ناهار نیز در رستوران سرو می‌شود.

هتل های حبابی در جهان

The 5 Million Star Hotel، ایسلند

وقتی قرار باشد شفق قطبی را از روی تخت‌تان نظاره کنید، گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد. از خانه‌های درختی گرفته تا کابین‌های چوبی و هتل‌های حبابی. اگر به دنبال یک تجربه‌ بی‌نظیر باشید، هتل ۵ میلیون ستاره، درست برای همین کار طراحی شده است. یک اتاق با دیواره‌ تمام شفاف شیشه‌ای که یک تخت راحت و گرم در میان هوای سرد ایسلند دارد که می‌توانید از آن لذت ببرید.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمند اقامتی شگفت‌انگیز درون لوله‌های عسلویه

اپلیکیشن مجله دلتا
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

بی‌نظیرترین باغ گل های ایران را با هم ببینیم

پارک‌‌ها و باغ گل های ایران که در سطح شهرهای ایران قرار دارند یکی از جاذبه‌های گردشگری محس…