بهترین مدل آرایش پاییزه دخترانه

۵
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
هوا که رو به سردی و فصل پاییز می‌رود، علاوه بر این‌که درختان خود را با رنگ‌های زیبا و مختلف می‌آرایند، فرصتی هم پیش می‌آید تا خانم‌ها بتوانند از مدل آرایش‌های مختلف بیشتر استفاده کنند.
مدل آرایش پاییزه دخترانه

به علت خنک شدن هوا تحمل آرایش روی پوست راحت‌تر می‌شود و به همین خاطر انواع مدل آرایش پاییزه دخترانه از آرایش لایت تابستانه سنگین‌تر هستند؛ از سوی دیگر هم با گذشتن از فصل تابستان از رنگ‌های نود و روشن که حس خنکی را تداعی می‌کنند، فاصله می‌گیریم. همه این دلایل کافی است تا نگاهی به ترفندهای آرایشی در سال ۲۰۲۱ بیاندازیم و برای فصلی که در راه است، ایده‌های تازه بگیریم. پس با مجله دلتا تا انتهای این مطلب همراه باشید.

مدل آرایش پاییزه دخترانه پاستلی برای فصل پاییز

یکی از ترندهای آرایشی سال ۲۰۲۱ بدون شک آرایش پاستلی است.

تفاوتی که می‌توان میان آرایش تابستانه و پاییزه پاستلی قائل شد، شاید ترکیب رنگی به کار رفته در اجزای آرایش باشد که در فصل تابستان بیشتر از رنگ‌های آبی و سرد و در پاییز از رنگ‌های گرم مثل نارنجی برای میکاپ استفاده می‌شود.

مدل آرایش پاییزه دخترانه

مدل خط چشم دخترانه پایین، آرایش جدید پاییز ۲۰۲۱

عادت داریم به‌طور معمول این خطوط تیره جذاب را بالا یا دور چشم ببینیم اما لازم نیست همیشه از یک روال همیشگی تبعیت کرد!

مدل خط چشم دخترانه، یکی از ترندهای آرایشی سال ۲۰۲۱ است که جذابیت چشمان شما را دو چندان می‌کند؛ با این وجود بسیاری از افراد این نوع آرایش را نمی‌پسندند.

با این حال در آرایش صورت پاییزه امسال، خط چشم پایین جایگاه ویژه‌ای دارد؛ نوعی آرایش چشم که به بسیاری از خانم‌ها می‌آید و هیچ‌وقت خسته‌کننده نمی‌شود. اما این را به خاطر داشته باشید که این نوع آرایش چشم کمی سنگین است؛ بنابراین، دیگر عناصر آرایش خود را سبک‌تر انتخاب کنید.

مدل آرایش پاییزه

رژ لب زرشکی، گزینه محبوب برای مدل آرایش پاییزه دخترانه

یکی از رنگ‌هایی که هیچ‌وقت دیدن آن روی لب‌ها شما را خسته نمی‌کند، رنگ زرشکی است. این رنگ گرم و سنگین، یکی از انواع مدل آرایش صورت است که شور و حرارت را به میکاپ شما می‌آورد و در کنار آرایش چشم سبک یا سنگین به کار می‌رود.

آرایش دخترانه

مژه‌های بلند، ایدۀ آرایش برای پاییز ۱۴۰۰

استفاده از ریمل و ایجاد مژه‌های بلند و پرپشت یکی از راه‌های جذابیت بیشتر آرایش چشم برای پاییز پیش رو است. مژه‌های این‌چنینی که یک خط چشم ساده آن را همراهی کند، در کنار دیگر اجزای آرایش که ساده انتخاب شده باشند، ترکیبی جذاب را به وجود می‌آورند.

مدل آرایش

گونه‌های هلویی‌رنگ، انتخابی برای پاییز امسال

یکی از ترفندهای آرایشی در پاییز سال ۲۰۲۱، این است که گونه‌ها گرمای ملایمی داشته باشند.

گونه‌ های هلویی‌ رنگ

آرایش اسموکی، از مدل آرایش پاییزه دخترانه جذاب و هیجان‌انگیز

آرایش چشم اسموکی از آن دسته میکاپ‌ها است که در طول پاییز سرد شما را گرم نگه می‌دارد. بنابراین این نوع آرایش سنگین و متفاوت را به خاطر داشته باشید. نکته دیگر این که در کنار این نوع آرایش چشم معمولا از میکاپ سبک گونه و لب استفاده می‌شود تا تعادل آرایش کلی صورت شما حفظ شود.

آرایش اسموکی

پیشنهاد مطالعه: مطلب ترفندهایی جادویی برای درمان جای جوش را بخوانید.

اپلیکیشن مجله دلتا
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

در یک چشم به هم زدن خوش‌تیپ‌تر شوید

همه ما دوست داریم شیک، جذاب و خوش تیپ باشیم و برای همین فکر می‌کنیم باید حتما لباس گران یا…