هفت میز کنسول شیک و مدرن برای دکور منزل

۳
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
از میزهای کنسول علاوه بر ورودی خانه، در نشیمن، اتاق خواب، اتاق نشیمن نیز می‌توان استفاده کرد. میز‌های کنسول زمانی که در کنار سایر اجزای خانه قرار بگیرند بسیار زیبا به‌نظر می‌رسند.
میز کنسول در دکوراسیون منزل

تا زمانی که یک میز کنسول به دکوراسیون داخلی خود اضافه نکنید، متوجه کارایی و ضرورت وجود آن در منزل نخواهید شد. میزهای کنسول فضایی برای قرار دادن وسایل دکوری ایجاد می‌کنند. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی مدل‌های میز کنسول در دکوراسیون منزل می‌پردازیم.

میز کنسول برنجی

میز کنسول ساخته شده از فلز برنج با قفسه‌های شیشه‌ای، بهترین گزینه برای دکوراسیون داخلی منزل شما است. در حال حاضر، فلز برنج یکی از اجزای پرطرفدار برای دکوراسیون داخلی است و این جذابیت برای سال‌های آینده نیز باقی خواهد ماند.

میز کنسول در دکوراسیون منزل

میز کنسول آینه‌‌ای

میز کنسول آینه‌‌ای این خصوصیت را دارد که منظره هر اتاقی را چشم‌نواز کند. این نوع میز گزینه مناسبی برای گذاشتن اشیای هنری و کتاب‌ها است.

میز کنسول در دکوراسیون منزل

میز کنسول پایه طلایی با سنگ مرمر

یک میز کنسول ساخته شده از فلز طلایی و سنگ مرمر با طراحی ساده و خطوط منظم، در فضاهای مختلف خانه شما کارایی خواهد داشت. این میز برای پذیرایی از مهمان‌ها نیز گزینه بسیار خوبی است.

میز کنسول پایه طلایی

میز کنسول سفید روستیک

این میز کنسول ظاهری خانگی و خودمانی به بخش ورودی منزل شما خواهد بخشید. جنس چوبی این میز بر جذابیت طبیعی خانه می‌افزاید. البته این میز کنسول با سبک چیدمان سنتی هماهنگ‌تر است.

میز کنسول سفید روستیک

میز کنسول چوبی خاکستری رنگ

میز کنسول چوبی خاکستری رنگ به ما حس زندگی در یک خانه روستایی می‌بخشد. این میز با پنل‌های شیشه‌ای در قسمت بالایی، مکانی برای قرار دادن خرده‌ریزها و زودتر پیدا کردن آن‌ها خواهد بود.

میز کنسول چوبی خاکستری رنگ

میز کنسول اکریلیک

برای خانه‌هایی که سبک چیدمان آن‌ها به سبک مدرن است، میز کنسولی که از جنس اکریلیک ساخته شده گزینه بسیار مناسبی است. با استفاده از این میز کنسول در ورودی خانه و تزیین فضای اطراف آن، می‌توانید به سادگی یک فضای دلنشین را خلق کنید.

میز کنسول اکریلیک

میز کنسول نقره‌ای

قرار دادن یک میز کنسول نقره‌ای با رویه شیشه‌ای در قسمت ورودی خانه، یک طراحی چیدمان تاثیرگذار ایجاد خواهد کرد. انعکاس نور در میز کنسول نقره‌ای و جزئیات به‌کار رفته در آن بسیار زیبا است.

میز کنسول نقره‌ای

پیشنهاد مطالعه: مطلب پنج نکته کلیدی برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

علت شل شدن برگ گیاهان آپارتمانی چیست؟

همان‌طور که می‌دانیم امروزه اکثر خانه‌ها به‌صورت آپارتمانی بوده و شرایط کافی برای نگهداری …