زیباترین پل‌هایی که با ریشه‌ درختان ساخته شده‌اند

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
زیبایی‌های کشور هند بسیار است. ریشه‌های طبیعی شگفت‌انگیز پل‌ها در هند، ذهن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
عجیب‌ ترین پل‌ های دنیا

پل‌های زیبای ساخته شده توسط مهندسین نه تنها بسیار کاربردی‌اند بلکه نمونه‌هایی خیره‌کننده از هنر و معماری هستند. زمانی که طبیعت خودش معمار شود، نتیجه چیزی جز به وجود آمدن مناظر مهیج نخواهد بود. ایالت شمال شرقی هند، مگالایا با گنجینه‌های زیبایی از معماری طبیعی بسیار پرطرفدار بوده و ذهن شما را متاثر می‌کند. امروز در مجله دلتا با عجیب‌ ترین پل‌ های هند که دارای ریشه‌‌های طبیعی هستند آشنا می‌شوید.

عجیب‌ ترین پل‌ های هند

Cherrapunji

این منطقه در ناحیه شرقی خاسی تیلز مگالایا قرار دارد. Cherrapunji با آبشارهای زیبا، طبیعتی بی‌نظیر و باشکوه، غارهای کشف شده و پل‌هایی با ریشه‌های طبیعی دارای مناظری حیرت‌انگیز است.

پل های عجیب دنیا

پل دوگانه دوکر یوماشینگ

هیچ تکنولوژی به این منطقه نرسیده است، بنابراین علاقه‌مندان به ماجراجویی مشتاق به حضور در این منطقه هستند. پل دوگانه داکر ۱۸۰ سال قدمت داشته و دارای یک برجستگی روی خود است، ۷۳۱/۵ متر (۲۴۰۰ فوت) بالاتر از رودخانه یوماشینگ قرار گرفته و ۲۰ متر (۶۵/۶ فوت) طول دارد. یکی از مسیرهای طاقت‌فرسا برای رسیدن به این پل ۳ کیلومتر (۱/۸ مایل) طول دارد که از روستای تیرنا آغاز می‌شود و نیازمند استقامت زیاد است، با این حال، تجربه و مناظر زیبایی به ارمغان می‌آورد، به علاوه اینکه آبشار هم به جذابیت آن می‌افزاید.

پل های عجیب در هند

پل ریتیمن در روستای نانگیمای

این پل تقریبا بین روستای تیرنا و پل دوگانه داکر نانگریت واقع شده است و با طولی ۳۰ متری (۹۸ فوت) – یکی از طولانی‌ترین پل‌های با ریشه طبیعی شناخته می‌شود.

عجیب‌ ترین پل‌ های هند

پل ریشه‌ای در Mawlynnong

فقط یک رانندگی ۱۰ دقیقه‌ای از Mawlynnong، شما را به پاک‌ترین روستای آسیا، روستای ریوای می‌رساند. پیاده‌روی تقریبا ۳۰۰ متری (۹۸۵ فوت) از روستا با گذشتن از منطقه جنگلی شما را به این پل ریشه‌ای می‌رساند که برای ورود باید هزینه آن یعنی ۱۰ (۰/۱۹ لات / ۰/۱۵ دلار) را با هدف توسعه روستا بپردازید.

عجیب‌ ترین پل‌ های هند

پیشنهاد مطالعه: شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمند مکان‌های دیدنی ترکیه که هرگز نباید از دست بدهید
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

زیباترین نقاط تهران در پاییز

در این مطلب از مجله دلتا می‌خواهیم جاهای دیدنی تهران در پاییز را معرفی کنیم؛ جاهایی که ساع…