آینه‌کاری مدرن و شیک در دکوراسیون منزل

۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برای ایجاد تغییرات و مدرن‌ کردن خانه همیشه لازم نیست هزینه‌های زیادی را پرداخت کنید. همراه ما باشید تا با ترفندهای ساده و جذاب دکور خانه خود را زیبا و مدرن کنید.
آینه کاری مدرن در دکوراسیون

آینه کاری مدرن در دکوراسیون شیوه جدیدی است که در آن عملکرد و زیبایی در هم ادغام شده است. این سبک آینه کاری بر سادگی تاکید دارد. دیگر از عناصر مجلل آینه‌کاری کلاسیک خبری نیست. آینه‌کاری باید به شکلی انجام شود که بتواند تاثیر روشنایی و جادار بودن را منعکس کند.با مجله دلتا همراه باشید.

آینه‌کاری دیوار پشت کنسول

آینه‌های بزرگ که تمام دیوار را می‌پوشانند، همیشه یک مزیت عمده برای بزرگ نشان دادن فضا هستند. برای این منظور به دنبال یک دیوار خالی باشید که میز کنسول یا بوفه خود را به آن تکیه داده‌اید، سپس تمام سطح دیوار با شکل شبکه‌ای از آینه‌ها تزئین کنید.

می‌توانید فواصل هر قطعه از آینه‌ها را با قاب زینت ببخشید و یا برای ایجاد یک احساس مدرن‌تر، قاب را از آن حذف کنید. آینه کاری مدرن دیوار پشت میز کنسول یا بوفه هچنین تاکید بیشتری بر وسایل زینتی و عناصر حجمی دیگر جلوی دیوار دارند.

آینه کاری مدرن در دکوراسیون

آینه‌کاری میز جلو مبلی

میزهای جلومبلی آینه کاری شده می‌تواند سبک فضای نشیمن و پذیرایی را به کلی تغییر دهد. این مورد را حتی می‌توان با میز ناهارخوری و کنسول هم انجام داد. استفاده آینه برای سطح روی میز می‌تواند جلوه خاصی به سبک دکوراسیون خانه دهد، ولی تنها ایران آن می‌تواند نشان دادن کثیفی و گرد و غبار باشد. از این رو، ضروری است شیشه روزانه با پارچه تمیز شود.

آینه کاری مدرن در دکوراسیون

آینه‌کاری فضای ناهارخوری

این شیوه آینه‌کاری را می‌توان در اغلب منازل مشاهده کرد. ایده استفاده از آینه در پشت دیوار فضا ناهارخوری یک ویژگی زیبا برای تداعی کننده ارزش صرف غذا و دورهم جمع کردن اعضای خانواده و یا احترام به میهمانان است.

با روشنایی مناسب در فضا، آینه‌ها نور را منعکس می‌کنند و فضای غذاخوری را جادارتر و روشن‌تر نشان می‌دهند. آینه به‌طور حتم توجه ویژه‌ای را به خود جلب می‌کند و باعث می‌شود افراد دور یک میز احساس مثبت و نشاط بیشتری داشته باشند.

آینه‌ کاری فضای ناهارخوری

آینه‌کاری دیوار پشت تختخواب

آینه کاری تمام دیوار پشت تختخواب به ایجاد یک فضای بزرگ و روشن کمک می‌کند. به ویژه زمانی از روز که نور خورشید از پنجره به داخل اتاق خواب می‌تابد، می‌تواند انعکاس نور را بر روی آینه پشت تختخواب مشاهده کرد که چگونه فضا را روشن کرده است.

اگر هم از آینه کاری تمام دیوار پشت تختخواب لذت نمی‌برید، می‌تواند ارتفاع دیوار را به دو قسمت تقسیم کنید و آینه کاری را فقط برای نیمه بالایی در نظر بگیرید.

دیوار پشت تختخواب

آینه‌کاری دیوار نشیمن

می‌توانید با ترکیب کردن آینه و متریال دیگری مانند چوب یا حتی کاغذ دیواری، جلوه بصری بسیار خاصی را در فضای نشیمن ایجاد کنید. ترکیب دو ماده می‌تواند به صورت راه راه افقی و آن هم برای تنها یک دیوار انجام شود.

اگر هم در فضای نشیمن تلویزیون دارید، بهتر است دیوار پشت تلویزیون را آینه کاری نکنید، زیرا انعکاس نور بر روی آینه باعث اذیت شدن چشم‌ها شما در هنگام تماشای تلویزیون می‌شود.

آینه‌ کاری دیوار نشیمن

پیشنهاد مطالعه: مطلب نکات اصولی برای چیدمان پذیرایی که نمی‌دانید را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۶ روشی که سرویس بهداشتی را بزرگ‌تر می‌کند

می‌توانید با چند تکنیک ساده کاری کنید که فضای سرویس بهداشتی کوچک شما بزرگ‌تر به‌نظر برسد. …