جوراب‌های مناسب یک استایل خاص

۲
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ست کردن جوراب با لباس‌ها به سادگی شما را چندین گام در خاص بودن به جلو می‌برد. در این مطلب تغییرات در استایل با جوراب را بررسی خواهیم کرد.
جوراب های رنگی

خوش‌پوشی و خاص بودن می‌تواند ساده و با چند تغییر کوچک به وجود بیاید. جوراب های رنگی قطعات کوچکی از کمد لباس‌های هر شخصی هستند. شاید با اندکی توجه به آن‌ها بتوان تغییراتی باورنکردنی برای استایل خود رقم زد. مجله دلتا در این مقاله خود تغییر استایل با جوراب را بررسی می‌کند.

دیگر جوراب سفید نپوشید

با هر مدل کفشی، به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود جوراب سفید بپوشید. جوراب سفید با ساق متوسط یا سه ربع، فقط زمانی مناسب است که با شلوارک و کتونی در حال ورزش کردن باشید.

جوراب را با شلوار ست کنید

برای تغییر استایل با جوراب، آن را با شلوار هماهنگ کنید نه با کفش. یکی از مهم‌ترین قوانین مد درباره ست کردن لباس‌ها این است که اجزای لباس شما، باید در یک طیف رنگی قرار بگیرد. راحت‌ترین روشی که می‌توانید بر اساس آن، یک جفت جوراب متناسب با شلوار به پا کنید آن است که جورابی انتخاب کنید که رنگ آن، کمی روشن‌تر و یا تیره‌تر از شلواری است که پوشیده‌اید. به عنوان مثال، اگر شلوار خاکستری ملایم پوشیده‌اید، جوراب خود را به رنگ دودی انتخاب کنید. همچنین اگر علاقه دارید جوراب طرح‌دار بپوشید، بهتر است رنگ یکی از اجزای طرح جوراب، با شلوار هماهنگ باشد.

همزمان شلوار و جوراب طرح‌دار نپوشید

این قانون ساده و مشخص است. اگر شلوار شما طرح‌دار است، جوراب‌تان باید ساده و بدون طرح باشد. همچنین اگر شلواری پوشیده‌اید که هیچ طرحی ندارد، می‌توانید از جورابی استفاده کنید که راه‌راه و طرح‌دار است.

استایل با جوراب

استایل با جوراب لنگه به لنگه پوشیدن

تا‌حالا به این فکر کرده‌اید که لنگه‌های جوراب‌ خود را با هم عوض کنید؟ این جوراب‌ها هم این روزها طرفدارای زیادی دارند و مخصوصا جوراب های رنگی از زیر شلوارهای تا زده و یا شلوارهای کوتاه مشخص می‌شوند و در استایل به‌ شدت تاثیر گذارند.

استایل با جوراب

روی هم جوراب بپوشید

یکی دیگر از روش‌هایی که به شما کمک می‌کند تا تغییر استایل با جوراب مناسب را تجربه کنید، پوشیدن لایه‌لایه‌ جوراب‌ها است. این کار را می‌توانید به روش‌های مختلفی انجام بدید. مثلا جوراب زنبوری یا شیشه‌ای بلند بپوشید و از روی آن جوراب اسپرت و معمولی به پا کنید تا خاص بودن خود را نشان دهید. چنین ترکیبی را می‌توانید هم با ‌کفش‌های اسپرت و هم پاشنه‌دار امتحان کنید و به این ترتیب امضای خود را پای استایل خود بزنید.
روش دیگر پوشیدن جوراب‌های هم‌اندازه و هم‌جنس از روی هم است؛ طوری که فقط لبه‌های آن معلوم باشد و دو رنگ مختلف کنار هم دیده بشوند. چنین استایلی خاص و منحصر به فرد است.

پوشیدن جوراب و کفش هم‌رنگ

در تغییر استایل با جوراب های رنگی، جوراب‌های هم‌رنگ با کفش که از زیر کفش دیده می‌شوند، ایده‌ای خلاقانه هستند. می‌توانید جورابی به رنگ کفش خود انتخاب کنید و این ایده را به راحتی پیاده‌سازی کنید. طراحان مد معتقدند هرچه کفش‌ها بازتر باشند و سطح بیشتری از جوراب‌ها دیده بشوند، استایل خاص‌تر خواهد بود و بیشتر جلب‌توجه خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر درباره مد و زیبایی مطلب پاییز زیبا با رنگ موهای زیبا را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چگونه بدون هزینه شیک‌‌پوش باشیم؟

دلتان می‌خواهد یک خانم یا آقای خوش‌لباس و شیک‌پوش باشید اما بودجه زیادی برای خرید لباس ندا…