هفت مدل موی چتری برای زیبایی صورت شما

۴
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر به دنبال تغییر در چهره خود هستید و اهل تنوع، دست به کار شوید و این مقاله را درباره چتری کردن موها بخوانید.
مدل های موی چتری

انواع مدل های موی چتری می‌تواند انتخابی مناسب برای چهره‌های مختلف باشد اما به شرطی که مدل مناسب صورت خود را پیدا کرده و متناسب با آن برای چتری کردن موهای خود اقدام کنید. پس اگر ریسک‌پذیر هستید و به دنبال تنوع، با این مطلب در مجله دلتا همراه شوید.

انواع مدل های موی چتری

مدل موی چتری در انواع مختلف نظیر چتری نامنظم و چتری خیلی کوتاه و چتری نامتقارن و چتری جدا شده و چتری صاف و چتری بلند و … موجود است که هر یک از این مدل موها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و بهتر است شما با توجه به فرم صورت و سایر ویژگی‌های ظاهری، موهای خود را به صورت چتری کوتاه کنید.

 چتری نامرتب

چتری‌های نامرتب همان‌طور که از اسم‌شان پیدا است صاف و یکدست نیستند بلکه کوتاه بلند و نامرتب هستند، این از مدل هایی‌ست که برای کسانی که موهای پرپشتی دارند مناسب است و پیشانی را کاملا می‌پوشاند.

 چتری جدا شده

چتری جداشده به مدل موهایی گفته می‌شود که چتری هستند اما از فرق وسط جدا شده‌اند، این یکی از مدل های موی چتری واقعا زیبا و جذاب است و می‌تواند چهره دوست‌داشتنی به دختران جوان ببخشد. اگر مدل چتری‌های شما بلند است این مدل مو مناسب شما است.
مدل های موی چتری

 چتری صاف

چتری صاف یعنی قرار گرفتن موها به صورت صاف، یکدست و منظم روی پیشانی. این مدل مو از تمام مدل‌ های موی چتری قبل پرطرفدارتر است و سن شما را از آنچه هست کمتر نشان می‌دهد.

چتری یک طرفه

در این مدل مو، موها به یک سمت صورت متمایل شده و در سمت دیگر ‌ابرو و چشم نمایان می‌شود. این نوع چتری معصومیتی خاص به چهره شما می‌دهد که با نوعی بازیگوشی همراه است.
مدل های موی چتری

چتری با قوس

این مدل موی چتری به راحتی با بک برس گرد و سشوار به این حالت درمی‌آید. همچنین برای افرادی که موهای صافی دارند چتری قوس‌دار پیشنهاد خوبی بوده و به چهره آن‌ها تنوع می‌دهد.
انواع موی چتری

چتری تیز

چتری تیز برای موهای کوتاه استفاده شده و نوک موها با برش‌های تیزی از هم جدا می‌شود. این مدل حالتی خشن و جسورانه به چهره می‌دهد.

چتری کوتاه

داشتن چتری کوتاه کمی ریسک‌پذیرتر است بنابراین هرکسی به سراغ آن نمی‌رود. اگر به دنبال تنوع هستید حتما آن را امتحان کنید.
چتری کوتاه

مدل های موی چتری مناسب برای صورت‌های گرد و بیضی

برای زاویه‌دار نشان دادن صورت، این مدل‌‌ها می‌توانند انتخاب مناسبی باشد:
چتری نامتقارن، چتری صاف
و برای صورت‌های بیضی به دلیل داشتن پیشانی بلندتر می‌تواند از چتری قوس‌دار استفاده کنند.
پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب راهنمای انتخاب دامن مناسب را هم بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

از بین بردن مشکلات پوستی، با این معجزه خانگی

ماست یکی از مواد ویتامین‌دار است که می‌تواند مواد معدنی و مواد مغذی بدن ما را تامین کند. م…