تجربه‌ای هیجان‌انگیز در ترسناک‌ترین هتل جهان!

۱۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر دوست دارید سفرتان با چاشنی ترس و دلهره همراه باشد، حتما از اقامت در ترسناک‌ترین هتل دنیا که به‌تازگی در دره‌ مقدس در کشور پرو احداث شده، لذت خواهید برد.
ترسناک ترین هتل جهان در پرو

هتل Skylodge Adventure Suites مجموعه‌ای از سوئیت‌های معلق در روی دیواره‌ سنگی دره با چشم‌اندازی بی‌نظیر و تکان‌دهنده است که حتی پیمودن مسیر دسترسی به آن یک ماجراجوی پرهیجان محسوب می‌شود. با مجله دلتا همراه باشید تا با ترسناک ترین هتل جهان در پرو آشنا شوید.

دره‌ مقدس کاسکو، زمانی مرکز تمدن باستانی اینکا بود و سرخپوستان اینکا این محل را به دلیل داشتن زمین‌های حاصلخیز، آب‌وهوای عالی، منابع طبیعی سرشار و برتری استراتژیکی، سرزمینی مقدس می‌دانستند و آن را پرستش می‌کردند. این دره بعضی از زیباترین مناظر را در تمام دنیا دارد.

وحشتناک ترین هتل جهان در پرو

ترسناک ترین هتل جهان در پرو

ترسناک‌ترین هتل دنیا که سوئیت‌های آن در ارتفاع ۴۰۰ متری روی دیواره‌ سنگی دره‌ مقدس نصب شده‌اند، بی‌هیچ تردیدی شایسته‌ این لقب است و اقامت در آن شهامت زیادی می‌طلبد.

تنها راه دسترسی به سوئیت‌های ترسناک‌ترین هتل دنیا، بالا رفتن از دیواره‌ تقریبا عمودی دره به کمک مجموعه‌ای از پلکان‌ها و مسیرهای ایمنی نصب‌شده در روی دیواره سنگی است. ممکن است تصاویر نتوانند سختی و دلهره‌ طی کردن این مسیر را منعکس کنند، ولی کوچک‌ترین غفلت در این مسیر سه‌ساعته، به سقوط در دره منتهی خواهد شد.

هتل ترسناک

سوئیت‌های هتل در واقع ۳ اتاقک شیشه‌ای هستند که در مجموع ۸ نفر می‌توانند در آن‌ها اقامت کنند. اسکلت این اتاقک‌های عجیب از آلومینیوم مورداستفاده در صنعت هوافضا و بدنه‌ آن‌ها از شیشه‌ ضدضربه‌ پرسپکس (Perspex) ساخته شده است. بدنه‌ شیشه‌ای، یک چشم‌انداز ۳۰۰ درجه‌ای به دره در اختیار مهمان‌های ترسناک‌ترین هتل دنیا قرار می‌دهد.

در صورت تمایل می‌توانید از این اتاقک‌ها خارج شوید و از روی سکویی که در بالای آن‌ها قرار دارد، به مشاهده‌ مناظر اطراف بپردازید. غذاهای ترسناک‌ترین هتل دنیا توسط صخره‌نوردهای حرفه‌ای سرو می‌شوند.

با اقامت در این هتل علاوه بر لذت بردن از چشم‌انداز، می‌توانید به گشت‌وگذار در دره‌ مقدس و بازدید از شهرهای و روستاهای تاریخی تمدن اینکا اقدام کنید. شهر الانتای‌تامبو (Ollantaytambo) احتمالا اصیل‌ترین و زیباترین آثار تاریخی را در این منطقه دارد و هنوز بسیاری از جنبه‌های سنتی فرهنگ اینکاها در آن حفظ شده است.

پیشنهاد مطالعه: شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمند جزیره شیطان، ترسناک‌ترین زندان جهان!

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

سفر به شهر بادگیرها، قنات‌ها و بناهای تاریخی

شهر یزد یکی از زیباترین شهرهای ایران است که مرکز استان یزد می باشد، این شهر در بین رشته کو…