پیرمردی که پس از ۳۰ سال با لباس‌های قدیمی‌اش به خانه برگشت!

۸
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
یک مرد رومانیایی ۳۰ سال پس از ناپدید شدن، با همان لباسی که گم شده بود به خانه بازگشت.
بازگشت عجیب پیرمرد

خانواده یک مرد رومانیایی با تعجب خبر از بازگشت او پس از ناپدید شدن ۳۰ ساله به خانه دادند. جالب‌تر اینجا بود که پیرمرد همان لباسی را بر تن داشت که آخرین بار پوشیده بود. واسیلی گورگوس که یک دامدار بود و در باکائو رومانی زندگی می‌کرد، در سال ۱۹۹۱ خانه خود را ترک کرد و دیگر بازنگشت. با مجله دلتا همراه باشید تا با بازگشت عجیب پیرمرد آشنا شوید.

بازگشت عجیب پیرمرد

به نوشته روزنامه رومانیایی Adevărul، بستگان گورگوس ۹۳ ساله وی را مرده اعلام کردند و پس از چندین روز جستجوی بیهوده و نیافتن خبری از او، مراسم سنتی یادبود و ختم او را برگزار کردند. همسایه‌هایش وقتی دیدند یک ماشین در اواخر آگوست ۲۰۲۱ در جلوی خانه‌ای که فرزندان و خانواده‌اش در آن زندگی می‌کنند پارک کرد و واسیلی، که ۳۰ سال پیش مفقود شده بود، از آن پایین آمد، بسیار تعجب کردند.

بازگشت عجیب پیرمرد

خانواده این مرد را در وضعیت جسمانی مناسبی یافتند اما او از زوال عقل رنج می‌برد و به یاد نمی‌آورد که در ۳۰ سال گذشته چه اتفاقی افتاده است و کجا زندگی می‌کرد. این پیرمرد مرتب تکرار می‌کند: “من همیشه در خانه بودم. ”

بستگان وی معتقدند که یک نفر متوجه شده است که پیرمرد راه خود را گم کرده است و تصمیم گرفته که او را به آدرسی که در اسناد شخصی او بوده بازگرداند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب آشنایی با وحشی‌ترین قاتلین آدمخوار! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

۷ دلیلی که پشه‌ها به سمت شما جذب می‌شوند

بیراه نیست اگر فکر می‌کنید که پشه‌ها شما را بیشتر از دیگران دوست دارند. در این مطلب به 7 د…