آشنایی با وحشی‌ترین قاتلین آدمخوار!

۱۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آدمخواری فقط مربوط به فیلم‌های ترسناک نیست و در بعضی از قبیله‌های سیاه پوست گینه در آفریقا اتفاق می‌افتد.

آدم‌خواری یا کانیبالیسم عادت یا رسم خوردن گوشت انسان به وسیله انسانی دیگر است. باستان‌شناسان نشانه‌هایی از این عادت یا رسم را در جامعه‌های ابتدایی یافته‌اند. بررسی‌های مردم‌شناسان نشان می‌دهد که آدم‌خواری انگیزه‌های گوناگون داشته‌است. با مجله دلتا همراه باشید تا با ۳ آدمخوار معروف دنیا آشنا شوید.

۳ آدمخوار معروف دنیا

آدمخواری را می‌توان ثابت کرد که نه تنها در قبایل ناشناخته بلکه در قرن معاصر نیز این اتفاقات رخ داده است و انسان‌هایی وجود داشته‌اند به خاطر مسائل مختلف اقدام به کشتن و شکنجه انسان‌ها کنند و در نهایت گوشت افراد کشته شده را به دندان بکشند.
در  زیر با افرادی آشنا می‌شوید که به دلایل مختلفی نظیر فرهنگی، بیماری و یا حتی لذت بردن دست به انجام قتل و خوردن بدن انسان‌ها کرده‌اند.

آلفرد پاکر

پاکر شخصیتی بود که در سال ۱۸۷۴ به جرم آدمخواری به ۴۰ حبس محکوم شد. او که جوینده طلاهای زیر خاکی بود، در ماموریتی ویژه به همراه ۵ تن دیگر به کوه های کلرادو فرستاده شد.
۲ ماه بعد پس از اینکه آلفرد تنها از این سفر بازگشت از وی پرسیده شد چرا تنهاست؟ او در پاسخ گفت در یک دفاع شخصی مجبور شد آن‌ها را بکشد و برای اینکه بتواند زنده بماند گوشت شرکای خود را خورده است اما چیزی که او گفت قابل باور نبود و به همین دلیل پس از ۴۰ سال حبس از زندان آزاد شد. در آن زمان آلفرد بیشترین سال‌های حبس را در تاریخ ایالت متحده آمریکا کشید.

آلبرت فیش

آلبرت فیش یکی از جانی‌های تمام عیار جهان است. او یک بیمار سادیسمی بود که از آزار دیگران به طرز عجیب و غریبی لذت می‌برد. در کنار قتل‌های سریالی و تجاوز به کودکان، او اقرار به آدمخواری هم کرده بود.

سی ساگاوا

ساگاوا یک دانشجوی ادبیات انگلیسی ژاپنی در پاریس بود که در سال ۱۹۸۱ همکلاسی خود را با ضرب گلوله کشت. پس از کشتن وی، ساگاوا دو روز طول کشید که بدن مقتول را تکه تکه کرده و گوشت آن را بخورد.
پس از ارتکاب این عمل، ساگاوا توسط پلیس فرانسه دستگیر شد ولی به علت جنون و دیوانگی که به وی نسبت داده شد به پای میز محاکمه نرفت.

پیشنهاد مطالعه: مطلب سرگذشت باورنکردنی مردی که بدون داشتن مغز زندگی کرد! را بخوانید.

۱۰ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۶ آبان ۱۴۰۰ در ۱:۵۴ ق٫ظ

 2. ناشناس

  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۰ ق٫ظ

 3. ناشناس

  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ در ۳:۰۲ ب٫ظ

 4. ناشناس

  ۹ مهر ۱۴۰۰ در ۱:۰۱ ق٫ظ

 5. ناشناس

  ۸ مهر ۱۴۰۰ در ۸:۴۲ ب٫ظ

 6. ناشناس

  ۸ مهر ۱۴۰۰ در ۷:۵۱ ب٫ظ

 7. عبدالحمید

  ۸ مهر ۱۴۰۰ در ۵:۴۵ ب٫ظ

  جالب بود

  پاسخ

  • فاطمه یزدیان

   ۱۰ مهر ۱۴۰۰ در ۹:۱۷ ق٫ظ

   ممنونم از همراهی شما

   پاسخ

  • فاطمه یزدیان

   ۱۷ مهر ۱۴۰۰ در ۱:۳۵ ب٫ظ

   ممنونم

   پاسخ

 8. ناشناس

  ۸ مهر ۱۴۰۰ در ۵:۰۶ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

احتمال انقراض پانداهای دوست داشتنی

خصوصیات جالب پانداها کم نیستند.این موجودات دوست داشتنی بر خلاف اکثر خرس‌ها، خواب زمستانی ن…