انواع مدل تاپ زنانه، که حتما باید داشته باشید

۷
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
تاپ‌ها در حقیقت همان بالاپوش‌های بدون آستینی هستند که به ما آزادی عمل می‌بخشند و در روزهای گرم بدنمان را خنک نگه می‌دارند.
انواع مدل تاپ زنانه

تاپ‌ها در جنس‌ها، رنگ‌ها و طرح‌های مختلف تولید می‌شوند و بعضی از آن‌ها چنان زیبا و دلفریب هستند که به ندرت می‌توانید در برابر خرید آن‌ها مقاومت کنید. با این همه، بیایید نگاهی به انواع مختلف این مدل جذاب لباس زنانه از نظر جنس پارچه بیاندازیم، در ادامه با مطلب انواع مدل تاپ زنانه همراه مجله دلتا باشید.

انواع مدل تاپ زنانه از نظر جنس

مدل تاپ زنانه نخی، مناسب خانه و زیر مانتو

تاپ‌های نخی از این جهت که سبک و راحت هستند برای خانه یک گزینه ایده‌آل به حساب می‌آیند. از سوی دیگر، استفاده از این نوع پوشاک به‌عنوان زیرمانتویی هم بسیار رایج است چراکه به‌خصوص در تابستان و در فصل گرما، پارچه‌های نخی عرق بدن را جذب می‌کنند و در عین حال مانع از بروز حساسیت نیز می‌شوند. همچنین در فصل زمستان که هوا سرد است، بسیاری از خانم‌ها انواع مدل تاپ زنانه با پارچه نخی را زیر لباس گرم خود به تن می‌کنند؛ این‌کار به بیشتر گرم نگه‌داشتن بدن کمک زیادی می‌کند.

تاپ زنانه

مدل تاپ زنانه کشی، مخصوص خانم‌های خوش‌اندام!

انواع مدل تاپ زنانه کشی بنا به ساختار جذب و چسبان پارچه، به بدن می‌چسبند و درنتیجه زوایای مختلف اندام را به خوبی نشان می‌دهند. تاپ‌های کشی ممکن است ساده یا کارشده باشند که این موضوع آن‌ها را برای میهمانی‌ها و مراسم مختلف مناسب می‌سازد.

مدل تاپ زنانه حریر، یک انتخاب جذاب

پارچه حریر به دلیل نوع و حالت لختش، این امکان را فراهم آورده تا بتوان الگوهای جذاب و بسیار زیبایی را پیاده کرد و به مرحله دوخت رساند. از سوی دیگر لطافت این نوع پارچه باعث می‌شود تا انواع مدل تاپ حریر، استایلی بسیار زنانه، لطیف و زیبا داشته باشند.

 

مدل تاپ زنانه با پارچه ریون، زیبایی دوچندان

پارچه‌های ریون، طرح‌ها و مدل‌های مختلفی دارند. چه تاپ های زنانه با پارچه ریون گلدار باشند یا ساده کشی، درهرصورت جذابیت این مدل تاپ قابل انکار نیست!

پارچه ریون به دلیل جنس خاص و شکل لختی که دارد، با دوخت‌ها و طرح‌های ساده هم بسیار زیبا است و می‌تواند برای مهمانی‌های نیمه رسمی نیز مناسب باشد.

مدل تاپ زنانه با پارچه ریون

مدل تاپ تور، آشنایی با وجه دلپذیر زنانه

به طور کلی، پارچه تور به لباس‌های زنانه لطافت و زیبایی فوق‌العاده‌ای می‌بخشد و انواع مدل تاپ تور هم از همین قاعده پیروی می‌کنند. تاپ‌های توری عمدتا به‌صورت نیم‌تاپ و کمی کوتاه‌تر از اندازه‌های طبیعی طراحی‌می‌شوند و عمدتا جذابیت و شیطنت دخترانه را به ذهن مخاطب می‌آورند.

انواع

مدل تاپ زنانه لمه، برای درخشش بیشتر در مجالس!

اگر به دنبال یک مدل تاپ زنانه خاص برای مجالس نیمه‌رسمی مختلف هستید، مدل های تاپ زنانه لمه می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما باشد. این نوع پارچه هم مثل پارچه‌های ریون و حریر حالتی لخت دارد اما براق بودن، وجه تمایز آن به شمار می‌آید تا در مراسم مختلف کاملا به چشم بیایید.

تاپ جین زنانه، از معصومیت تا دلربایی!

تاپ‌‌های جین، طرح‌ها و مدل‌های مختلفی دارند که باعث می‌شود این نوع پارچه را هم در لباس‌های زیبای دخترانه و هم در بالاپوش‌های جذاب زنانه مشاهده کنید. آنچه بین این دو سر طیف پوشاک مشترک به‌شمار می‌آید، جنس پارچه جین است و تفاوت در نوع برش، شیوه طراحی و دوخت.

پیشنهاد مطالعه: برای خواندن مطالب بیشتر به بهترین پارچه برای کت و شلوار زنانه چیست؟ مراجعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

حتی اگر چاق هستید با این لباس‌ها لاغر به‌نظر می‌رسید

اگر به اضافه وزن یا چاقی مبتلا هستید، باید از لبا‌س‌هایی با طرح‌ها و رنگ‌های مناسب استفاده…