عجیب‌ترین آرایش‌های جهان را در این قبیله آفریقایی ببینید!

۹
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در دره امو هشت قبیله مختلف با جمعیتی حدود 20 هزار نفر زندگی می‌کنند و حمله به گله‌های گاو یک مسئله اساسی بین مردمان این قبایل است.
قبیله سوری

از قبایل متعددی که در دنیا شناخته شده است، می‌توان به قبیله سوری اتیوپی اشاره کرد. قبیله‌ای که با پخش تصاویری از مردمش در دنیا همگان را به تعجب واداشت. این قبیله که در دره اومو در کشور فقیر اتیوپی زندگی می‌کنند، امروز تبدیل به موضوعی برای صحبت، عکاسی و حتی جذب گردشگر در تمام دنیا شده‌اند. همچنین اگر با دنیای مد و فشن آشنایی دارید، شاید باورتان نشود که مردم این قبیله را می‌توان یکی از سردمداران فشن و مد دانست. در این مطلب مجله دلتا شما را با قبیله سوری اتیوپی، نحوه زندگی آن‌ها، آداب و رسومشان و آرایش مخصوص آن‌ها آشنا خواهیم کرد.

قبیله سوری و هنر آرایش

اعضای قبیله‌ای در اتیوپی با گل و رنگ‌های مختلف آرایش خیره کننده خود را به نمایش گذاشتند. این قبیله که سوری (suri) نام دارد در دره امو سکونت دارند و هنر آرایش خود را به گردشگران نشان می‌دهند.

هنر آرایش با گل و رنگ در حالی در بین اعضای این قبیله رواج دارد که جنگ بین این قبیله و دیگر قبایل بر سر گاو بسیار خشونت بار و مرگبار است.

زندگی در دره امو

در دره امو هشت قبیله مختلف با جمعیتی حدود ۲۰ هزار نفر زندگی می‌کنند و حمله به گله‌های گاو یک مسئله اساسی بین مردمان این قبایل است.

اسلحه کلاشینکف یکی از سلاح‌های اصلی قبیله سوری در جنگ با دیگر قبایل است. مقامات اتیوپی نیز در جنگ‌های این قبایل دخالتی نمی‌کنند.

توری بون عکاس ۵۶ ساله اهل بالی اندونزی طی سه روز به میان اعضای این قبیله رفته و عکس‌هایی از آنان گرفته است.

قبیله سوری

پیشنهاد مطالعه: مطلب شوکه‌کننده‌ترین مراسم خواستگاری جهان! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

۷ دلیلی که پشه‌ها به سمت شما جذب می‌شوند

بیراه نیست اگر فکر می‌کنید که پشه‌ها شما را بیشتر از دیگران دوست دارند. در این مطلب به 7 د…