ست مانتو با انواع شلوار گشاد جین و پارچه‌ای

۹
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
خانم‌ها به دلیل پوشش خاص و متفاوتشان نیاز دارند تا ترفندهایی را برای تنوع بخشیدن به استایل خود به‌کار ببرند.
ست مانتو با انواع شلوار گشاد

شلوارهای گشاد را باید با چه مانتویی استفاده کنید. این موضوع از آن جهت اهمیت زیادی دارد که می‌تواند استایل شیک شما را به کلی خراب کند! پیشنهادهای مجله دلتا برای ست مانتو با انواع شلوار گشاد کمک می‌کند تا نه‌تنها یک استایل فوق‌العاده داشته باشید، بلکه کاملا هم احساس راحتی کنید. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

ست مانتو با شلوار گشاد اسپرت

استایل روزمره بسیاری از خانم‌های جوان این‌ روزها نوعی از اسپرت است. همین موضوع باعث می‌شود تا ست مانتو با شلوار گشاد اسپرت مورد توجه زیادی قرار بگیرد. استفاده از پارچه‌های نخی، رنگ‌های مختلف و دوخت‌های ساده باعث می‌شود تا این نوع استایل به یکی از ست‌های محبوب تبدیل شود و به‌خصوص برای نوجوان و جوانانی که به‌ راحتی اهمیت زیادی می‌دهند، مناسب است.

شلوار گشاد رو با چی بپوشیم

ست مانتو با شلوار از بالا گشاد

یکی از ترکیب‌های جالب توجه امسال، ست مانتو با شلوار از بالا گشاد است که هم حس آزادی را کاملا در شما زنده می‌کند و هم خنک و راحت است. زیبایی این نوع دامن شلواری به‌خصوص برای استایل بیرون از خانه یا مهمانی‌های نیمه‌رسمی و رسمی مناسب است. ست مانتو با شلوار از بالا گشاد می‌تواند یکی از گزینه‌های ثابت میان لباس‌های مخصوص مهمانی‌ شما باشد که نه‌تنها زیباست که بسیار راحت و شیک هم هست.

ست شلوار و مانتو

شلوار دامنی جین گشاد و مانتوی مناسب

اساس پارچه جین، غیر رسمی و اسپرت است. به همین دلیل هم انواع مانتو و اکسسوری که با آن استفاده می‌کنید باید از همین قاعده پیروی کنند. مانتوهای نخی روشن یا ترکیب رنگ آبی می‌تواند مناسب‌ترین ست مانتو با دامن شلواری جین باشد. پارچه‌های جین برای پاییز مناسب هستند. شلوار دامنی جین گشاد به‌خصوص برای این فصل یک انتخاب مناسب و ایده‌آل به‌حساب می‌آید. علاوه بر این که دست شما برای انتخاب کفش مناسب این استایل باز است و می‌توانید برای این ترکیب کفش ورزشی یا صندل راحتی بپوشید.

شلوار دامنی جین گشاد

ترکیب ست مانتو با دامن شلواری سندبادی

شلوارهای سندبادی یکی از المان‌های جالب و سنتی هستند که استایل اورسایز امروزی را تکمیل می‌کنند. شاید هم به همین دلیل باشد که پوشیدن مانتوی اورسایز ست مناسبی برای دامن شلواری سندبادی به‌حساب می‌آید. این نوع شلوارهای بسیار گشاد، نه‌تنها سبک و خنک است که با شکل بامزه‌ای که دارد، ظاهر اسپرت جالبی را به وجود می‌آورد. کفش‌های تخت پارچه‌ای برای این استایل یک گزینه عالی به‌حساب می‌آیند.

دامن شلواری سندبادی

ست مانتو با دامن شلواری مجلسی

می‌توانید شلوار گشاد را برای یک ایونت رسمی به تن کنید یا آن را در یک دورهمی ساده بپوشید. ست مانتو با دامن شلواری مجلسی، یکی از انواع استایل‌های رسمی که به شما حس زنانه‌ای می‌بخشد و زیبایی خاصی دارد. آنچه در ست کردن مانتو با دامن شلواری مجلسی اهمیت دارد، این است که به رنگ‌بندی‌ها و برش‌ها توجه داشته باشید. در موارد زیادی هم ست آماده مانتو با دامن شلواری مجلسی بهترین گزینه است، چراکه طراحی مانتو کاملا از نظر رنگ، برش و دوخت با شلوار گشاد مطابقت دارد.

دامن شلواری مجلسی

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب شیک‌پوش‌ها، این نکات را هرگز فراموش نمی‌کنند! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

حتی اگر چاق هستید با این لباس‌ها لاغر به‌نظر می‌رسید

اگر به اضافه وزن یا چاقی مبتلا هستید، باید از لبا‌س‌هایی با طرح‌ها و رنگ‌های مناسب استفاده…