شوکه‌کننده‌ترین مراسم خواستگاری جهان!

۸
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اعضای یک قبیله در اتیوپی برای رسیدن به عروس در یک مراسم خشن و خونین شرکت می‌کنند.
جنگ خونین برای رسیدن به عروس

مردان جوان قبیله‌ای در اتیوپی در این دوئل سنتی که با چوب معروف دونگا صورت می‌گیرد عریان شده و می‌جنگند. برنده این جنگ به دختری که به عنوان عروس تعیین شده می‌رسد و از اعتبار زیادی در قبیله برخوردار می‌شود. با مجله دلتا همراه باشید تا با جنگ خونین برای رسیدن به عروس آشنا شوید.

قبیله سوری و جنگ خونین برای رسیدن به عروس

این خواستگاری عجیب گاهی منجر به مصدومیت شدید و مرگ می‌شود. زخم‌های به جا مانده در بدن جنگجو‌ها نیز برای آنان افتخار محسوب می‌شود.

این رویداد علاوه بر رسیدن به عروس خانم برای آموزش به جوان‌تر‌ها برای خشونت‌ها و درگیری با دیگر قبایل منطقه نیز طراحی شده است. دولت اتیوپی در سال ۱۹۹۴ مبارزه با چوب را غیرقانونی اعلام کرد، اما این رویداد همچنان به عنوان بخش جدانشدنی از زندگی قبیله سوری در اتیوپی محسوب می‌شود.

برگزاری این مراسم

محل برگزاری این مراسم در دره اومو در اتیوپی است و یک داور نیز جنگ طرفین را قضاوت می‌کند.

هنگام برگزاری این مراسم از گردشگران استقبالی صورت نمی‌گیرد و عکس گرفتن بدون اجازه افراد قبیله برای اعضای قبیله توهین قلمداد می‌شود.

خاویر جیل تابیوس عکاس ۶۲ ساله اسپانیایی که یک هفته را در میان اعضای قبیله سوری گذرانده بود موفق شده تا عکس‌هایی را از این مراسم عجیب ثبت کند.

خاویر می‌گوید که آن‌ها برای نشان دادن مردانگی و به دست آوردن همسر می‌جنگند. شرکت کنندگان دو به دو می‌جنگند تا یک برنده از مسابقات خارج شود.

جنگ خونین برای رسیدن به عروس

پیشنهاد مطالعه: مطلب ۳ قبیله وحشی که سر انسان را شکار می‌کردند!  را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

۷ دلیلی که پشه‌ها به سمت شما جذب می‌شوند

بیراه نیست اگر فکر می‌کنید که پشه‌ها شما را بیشتر از دیگران دوست دارند. در این مطلب به 7 د…