عجیب‌ترین آدمخواران واقعی را اینجا ببینید! 

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بعضی مکان‌ها و کشور‌های ترسناکی هنوز هم وجود دارند که آدم‌خواران واقعی در آنجا زندگی می‌کنند.
آدمخواران واقعی

از گذشته تا به امروز عده‌ای از افراد با رسم و آیین خود زندگی می‌کنند که برخی عادی و برخی غیر قابل هضم می‌باشند، با وجود اینکه باور کردنی نیست، اما هنوز در دنیا عده‌ای از افراد هم‌نوعان خود را می‌خورند. در این مطلب از مجله دلتا  به بررسی مکان‌هایی که آدمخواران واقعی در آن زندگی می‌نمایند می‌پردازیم. همراه ما باشید.

آدمخواری در برخی کشور‌ها ریشه در فرهنگ و عقاید آن‌ها دارد و حتی با وجود ورود پیشرفت‌های جدید به این کشور‌ها هنوز عادت آدمخواری در قبیله‌ها پا برجا است.

منطقه پاپوآ در کشور گینه نو

افراد قبیله Korowai عادت دارند در نزاع با قبیله‌های اطراف به منظور انتقام اجساد افراد شکست خورده را می‌خورند.

جزیره فیجی دراقیانوس آرام

این جزیره در طول سال‌ها به عنوان جزیره آدمخواران در دنیا مشهور بوده و عده زیادی از سفر به آنجا در طول قرن‌ها واهمه داشته‌اند، در سال‌های اخیر آدمخواری به شدت در این جزیره کاهش پیدا کرده و با مرگ آخرین گروه آدمخوار‌ها که در غار‌ زندگی می‌کردند، آدمخواری در این جزیره فعلا از بین رفته است.

رودخانه گنگ در کشور هندوستان

راهبان در کشور هندوستان به دو شکل جنازه مردگان خود را از بین می‌برند، برخی آن‌ها را بر روی رودخانه گنگ سوار بر یک قایق می‌کنند و برخی دیگر اجزای بدن مرده را پخته و می‌خورند.

جمهوری دموکراتیک کنگو در قاره آفریقا

در این کشور نیز در جریان جنگ‌های داخلی و حمله شورشیان کنگو گروهی از آن‌ها افراد قبیله دیگر را خوردند، در حالی که آن‌ها زنده بودند.

کامبوج

در این کشور نیز در جریان یکی از جنگ‌ها گروهی از مبارزان قلب و کبد دشمنان خود و افراد مرده را خارج کرده و به عنوان غذا مورد استفاده قرار دادند و حتی در پشت میادین مبارزه به عنوان وعده غذایی مصرف کرده‌اند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب ۵ اتفاق عجیب و شگفت‌آور که در فضا برای انسان رخ می‌دهد! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

۷ دلیلی که پشه‌ها به سمت شما جذب می‌شوند

بیراه نیست اگر فکر می‌کنید که پشه‌ها شما را بیشتر از دیگران دوست دارند. در این مطلب به 7 د…