موزه شکنجه، مخوف‌ترین موزه گردشگری

۹
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یکی از ترسناک‌ترین و حیرت‌آورترین موزه‌های زمین در مدینا پایتخت تاریخی کشور مالت وجود دارد. مکانی با نام موزه شکنجه که در آن مخوف‌ترین ابزارآلات شکنجه با تصاویری واقعی وجود دارد.
موزه شکنجه

مدینا پایتخت تاریخی مالت است. این شهر کمتر از ۳۰۰ نفر جمعیت دارد، اما یکی از ترسناک‌ترین و حیرت‌آورترین موزه‌های زمین در اینجا وجود دارد. مکانی با نام موزه شکنجه. این زندان پر از آلات و ابزارهای شکنجه‌گری است که سالیان سیال در آنجا استفاده شده است. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا درباره این زندان و آثار شکنجه در آن بیشتر بدانیم.

ابزارهای شکنجه‌گری

موزه شکنجه در مالت

در این موزه شکنجه ابزارها و مراحل اعمال شکنجه‌گری بازسازی شده و در صحنه‌های واقعی در معرض تماشا قرار می‌گیرند. تنها دیوارها می‌دانند که چند نفر زندانی به‌خاطر شکنجه و اعدام در اینجا مرده‌اند. اعدام‌ها و شکنجه‌هایی که تنها در همین سلول‌ها انجام می‌گرفت و تا سال ۱۸۱۳ ادامه داشت.

زمان شروع شکنجه

هیچ‌چیز فراموش نشده:

  • تمام انواع شکنجه از آغاز امپراتوری رم، زمان حکومت عرب‌ها و دوره پادشاهان مالتی شروع شده است.
  • رومی‌ها مصلوب ساختن را ترجیح می‌دادند و عرب‌ها قربانیان را زیر سنگ‌های بزرگ می‌گذاشتند.

شکنجه گاه مالت

محیط ترسناک این موزه

در محیط این موزه سکوت، سرما و تاریکی حکمفرما است. سلول‌های پیشین زندان الان هم هراس‌انگیز هستند. با ابزارهای شکنجه وحشتناکی که مو بر بدن انسان سیخ می‌کند. تمام این شکنجه‌ها انجام می‌شد و تمام مراحل در آن نشان داده شده است. نمونه این ابزارها ابزار ناخن‌کشی و وسیله‌ای است که به بدن وصل شده و بدن را آن‌قدر دور خود می‌پیچاند تا از بینی و دهان و گوش و حتی دست‌ها و پاها خون جاری شود.

مدینا پایتخت شکنجه
جسدهای بدون سر، آدم‌های اعدام شده، اسکلت‌ها، افراد طاعونی و جلادان و شکنجه‌گران را در تصاویر می‌بینید. این تصاویر از طریق آثار و شواهدی که وجود داشته بازسازی شده است.

پیشنهاد مطالعه: برای خواندن مطالب بیشتر به موزه مرگ، جایی که جنازه‌ها به خط شده‌اند! مراجعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

از غروب تا طلوع نباید به این قلعه بروید

همه ما کسانی را می‌شناسیم که گاهی داستان‌های باورنکردنی از مکان‌های عجیب برایمان تعریف می‌…