عطر‌هایی با رایحه‌های عجیب و غریب!

۸
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
شرکت‌های تولید کننده عطر و خوش‌‌بو‌کننده‌ها گاهی تولیدات عجیب و غریبی را وارد بازار می‌کنند که باور وجود آن‌ها سخت است.
رایحه‌ های عجیب

برخی شرکت‌های طراح و تولید کننده عطر، تصمیم گرفته‌اند که محصولاتی جذاب و منحصر به‌فرد، برای اشخاص خاص پسند تولید نمایند تا از این طریق بتوانند توجه آن‌ها را جلب نموده و به سود کلانی دست پیدا کنند. رایحه‌های اعجاب‌انگیز، که کمتر کسی در تصورات خود آن‌ها را به صورت عطر تداعی می‌کند. در این مطلب از مجله دلتا، قصد داریم عطر‌هایی با رایحه‌ های عجیب را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

رایحه نوزاد تازه متولد شده

ممکن است با خود بگویید، چطور امکان دارد چنین عطری وجود داشته باشد؟! اما باید بگوییم، کمپانی دیمیتر در تولید این گونه رایحه‌ها سردمدار است. این عطر، رایحه نوزاد تازه متولد شده را برای شما تداعی خواهد کرد و می‌تواند شما را احساساتی کند. این رایحه بشدت عجیب و پر‌طرفدار بوده و به یکی از شگفتی‌های دنیا عطر مبدل گشته است.

رایحه‌ های عجیب

رایحه پاپ کورن

شاید عجیب باشد، اما پاپ کورن یکی از رایحه‌هایی است که در فرمول بسیاری از عطر‌ها استفاده می‌شود.

یکی از معروف‌ترین نسخه‌های عطری که در آن از رایحه پاپ کورن استفاده شده است، عطر معروف میس دیور چری می‌باشد که در سال ۲۰۰۵ برای بانوان عرضه گردید و تا امروز محبوبیت خود را حفظ کرده است.

رایحه‌ های عجیب

رایحه منطبق با DNA انسان

اخباری در زمینه عطر منتشر گردید، مبنی بر اینکه شرکت‌هایی توانسته‌اند، با توجه به ژنتیک و DNA مختص به هر شخص، عطر‌های اختصاصی‌ را طراحی کنند. این عطر‌ها منطبق با ژنتیک مخاطب، فرمولاسیون شده و رایحه‌ای دلنشین، برای فرد مورد نظر ارائه می‌گردد.

نکته جذاب و قابل توجه در رابطه با این عطر‌ها این است که شما تنها کسی هستید که آن را در اختیار دارید و رایحه آن کاملا به شخصیت شما اختصاص داده می‌شود.

رایحه‌ های عجیب

رایحه فست فود

این عطرها را معمولا به سفارش کمپانی‌های فست فود سازی و برای تبلیغ محصوالات می‌سازند. یکی از نمونه‌های معروف و پر‌طرفدار در این زمینه، عطر Burger King است.

رایحه‌ های عجیب

 رایحه کاغذ نو

این عطر، دارای بویی شبیه به کاغذ و جوهر است و برای کسانی که عاشق بوی کتاب، کاغذ و کتاب فروشی هستند، ایده بسیار خوبی است. این عطر بسیار مورد استقبال مردانی که عطر‌هایی با رایحه سرد را می‌پسندند قرار گرفت.

کاغذ نو

 رایحه کاکتوس

یکی از رایحه‌ های عجیب در عطر زنانه و مردانه گیاه کاکتوس می‌باشد. این گیاه که داری تیغ و گیاهی سخت است، بوی علفی و رایحه‌ای گرم دارد. این عطر از ترکیبات گیاه کاکتوس، پرتقال، ترخون، گل شمعدانی، فلفل قرمز، سدر، چوب صندل و مشک خلق شده است و در نتیجه رایحه گرمی دارد. این عطر برای استفاده در فصل سرما و زمستان بسیار مناسب است.

کاکتوس

پیشنهاد مطالعه: مطلب اسراری شگفت‌انگیز از سفیدی چشم  را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

با میوه یک میلیارد تومانی آشنا شوید!

گران ترین میوه در کل جهان، نوعی ملون ژاپنی است و به پادشاه یوباری مشهور است. برای آشنا شدن…