شلوار‌‌هایی خنک برای استایل خیابانی در تابستان

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شلوار نقش مهمی در استایل خانم‌ها دارد. در انتخاب شلوار علاوه بر زیبایی، راحتی و خنکی بسیار مهم است.
شلوار خنک تابستانی

پوشش بانوان ایرانی باعث شده تا تحمل گرما در فصل تابستان برای آن‌ها سخت شود. در این مقاله سعی داریم تا انواع شلوار خنک تابستانی که می‌توانید در استایل خیابانی خود استفاده کنید را به شما معرفی کنیم. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

شلوار پیش‌بندی

مدل شلور گشاد تابستانی

شلوارهای پیش‌بندی یا دامن‌دار یک شلوار خنک تابستانی است که جز جدایی‌ناپذیر مد زنانه در چند سال اخیر بوده‌اند. باقی ماندن در مد روز بانوان در سالیان متمادی، بیانگر طراحی منحصر به فرد این نوع شلوار بوده است.این لایه‌بندی خلاقانه بسیار جالب است و دخترهای خاص‌پسند را به خود جذب می‌کند.

شلوار پیش‌بندی را با چی بپوشیم؟

اگر قد بلند هستید می‌توانید این شلوارهای را با کفش‌های اسپرت و مردانه ست کنید. اگر قد کوتاهی دارید آ‌ن‌ها را با کفش‌های دخترانه پاشنه‌ بلند نیز می‌توانید بپوشید. اگر از پارچه‌های طرح‌دار و شلوغ استفاده کنید این تاثیر بیشتر می‌شود. دقت داشته باشید که این شلوارها باید با تاپ و تی‌شرت‌های کوتاه پوشیده شوند در غیر اینصورت زیبایی خود را از دست می‌دهند.

نکاتی مهم در هنگام پوشیدن این شلوار
شلوار تابستانی دخترانه بیرونی

اگر اندام پر دارید و نمی‌خواهید پهن‌تر نشان داده شوید حتما از پارچه‌های لخت استفاده کنید. در غیر اینصورت و اگر لاغر هستید می‌توانید از پارچه‌های کتان که پلیسه دارند استفاده کنید.

اندازه دامن آن‌ها برحسب مدل‌های مختلف فرق می‌کند اما دامن‌هایی که کوتاه هستند معمولا جلوه‌ی بیشتری دارند. این شلوارهای پیش‌بندی حتی می‌توانند دامن کامل را روی خود نداشته باشند و تنها بندهای پیش‌بند از پشت مشخص باشد.

لگ چرم

شلوارهای چسبان چرم یا لگ‌های چرمی از آن دسته چیزهایی هستند که می‌تواند جایگزین ساپورت شوند. با این لگ می‌توانید هم ست رسمی و هم ست کژوال داشته باشید. برای مهمانی دوستانه می‌توانید آن را با اکسسوری‌های طلایی و یک کفش با پاشنه متوسط ست کنید یک کیف دستی کوچک نیز به شما کمک می‌کند.

نکته ای که باید در پوشیدن لگ دقت شود اندازه پیراهن و بلوز است. بلوز شما باید به اندازه‌ای بلند باشد که مانند یک تونیک زنانه یا پیراهن کوتاه بنظر برسد. استفاده از بلوزهای خیلی کوتاه با لگ اصلا جالب نیست و می تواند اندام شما را بد نشان دهد.

لگ‌های طرح‌دار

بهترین شیوه‌ای که می‌توانید آن‌ها را ست کنید استفاده از سایر لباس‌ها بدون طرح و ساده است. همچنین از پوشیدن چند لباس طرح‌دار هم‌زمان بپرهیزید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب با کتونی چی بپوشیم؟ را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

کدام رنگ شال و روسری به پوست شما می‌آید؟

هنگام خرید شال و روسری به چه چیزی دقت می‌کنید؟ این که شال و روسری شما با اکسسوری‌ها و سایر…