۵ مبل راحتی خاص و شیک برای خانه شما

۱۳
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
مبلمان راحتی جدید در طرح‌ها، مدل‌ها و رنگ‌های گوناگون و متنوعی تولید می‌شوند که انتخاب را برای هر خریداری سخت کرده‌‌اند. با ما همراه باشید تا مبل خانه خود را انتخاب کنید.
مبل های راحتی شیک و مدرن

مبلمان راحتی جزو عناصر مهم و اصلی اتاق نشیمن و پذیرایی به حساب می‌آیند. قرار دادن مبلمان راحتی جدید در اتاق نشیمن یا هر اتاق دیگری می‌تواند به آن فضا شخصیت بدهد و سبک دکوراسیون اتاق را مشخص کند. در این مطلب از مجله دلتا جدیدترین مدل‌های مبل های راحتی شیک و مدرن را معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

مبلمان راحتی با دسته مستطیل شکل

یکی از مبل‌های راحتی مدرن و شیک، مبل‌هایی با دسته‌های مستطیلی شکل هستند. باید بدانید که این دسته‌ها، نسبت به دسته‌های گرد و منحنی، فضای کمتری را در‌بر می‌گیرند. بنابراین برای استفاده در نشیمن و اتاق‌های کوچک مناسب هستند. شکل ساده این دسته‌ها، باعث می‌شود که بتوانید از آن در انواع سبک‌های دکوراسیون استفاده کنید و از این نظر محدودیتی نداشته باشید.

مبل راحتی شیک و مدرن

مبلمان راحتی با دسته گرد

مبل‌های راحتی با دسته‌های گرد، طراحی زیبا و ظریفی دارند و اغلب آن‌ها بسیار نرم و راحت هستند. بنابراین این نوع مبل‌ها را بهتر است برای فضاهای غیر رسمی و خودمانی، مانند نشیمن خانه‌ خود خریداری کنید. دسته‌های گرد، سال‌های زیادی است که در طراحی مبل‌ها به‌کار گرفته می‌شوند. پس بهتر است از آن‌ها، در خانه و مکان‌هایی که دکوراسیون کلاسیک یا سنتی دارند، استفاده کنید.

مبل های راحتی شیک و مدرن

مبلمان راحتی با دسته منحنی شکل

دسته‌های منحنی شکل، نوع دیگری از دسته‌های مبل راحتی هستند که جلوه‌ای زیبا و لوکس به فضای اتاق می‌دهند. دسته‌های منحنی باریک مانند تصویر زیر، رسمی هستند و بهتر است آن‌ها را برای پذیرایی استفاده کنید. برای اینکه خانه خود را بهتر چیدمان کنید به مطلب ۵ راه‌حل طلایی برای کمبود جا در خانه‌‌های کوچک سر بزنید.

مبلمان راحتی با دسته منحنی شکل

مبلمان راحتی با دسته شیب‌دار

مبل‌های راحتی با دسته‌های شیب‌دار، جزو مبل های راحتی شیک و مدرن هستند. شما با قرار دادن دست‌های خود روی آن، احساس راحتی می‌کنید. این نوع مبل‌ها با توجه به جلوه و ظاهری که دارند، در فضاهای رسمی و غیر‌ رسمی قابل استفاده هستند. قرار دادن مبل‌هایی که دسته‌های شیب‌دار دارند، نسبت به مبلمان‌ دیگر، فضای اتاق را را دلبازتر جلوه می‌دهند و برای نشیمن‌های کوچک مناسب هستند.

 مبلمان راحتی با دسته شیب‌دار

مبلمان راحتی با دسته فوم‌دار

در ساخت دسته برخی از مبل‌ها، چندین لایه فوم یا ابر نرم به‌کار می‌برند تا راحتی آن دو چندان شود. این نوع مبل‌ها برای افرادی که عادت به خوابیدن روی مبل دارند، بسیار مناسب و بهتر است. این نوع مبلمان را در نشیمن و یا فضاهای خودمانی قرار دهید.

مبلمان راحتی با دسته فوم‌دار

پیشنهاد مطالعه: مطلب این ۶ اصل بی‌نظیر را در چیدمان خانه از دست ندهید را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

در ۵ مرحله ساده یک کاناپه زیبا بسازید!

در چند مرحله ساده می‌توانید کاناپه‌ای زیبا برای خانه خود بسازید. در این مطلب از مجله دلتا …