به عجیب‌ترین رستوران‌های دنیا خوش آمدید

۱
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
خودتان را آماده کنید تا از عجیب و غریب ترین رستوران‌های دنیا برایتان بگوییم!
رستوران‌ های عجیب و غریب

بر خلاف رستوران‌های معمولی که در محیطی آرام و شیک به سرو غذا می‌پردازند، در این رستوران‌ها خون آشام‌ها و حتی میمون‌ها وظیفه پذیرایی از شما را بر عهده دارند. عجیب نیست؟! در این مطلب از مجله دلتا یکسری از رستوران‌ های عجیب و غریب را معرفی خواهیم کرد.

رستوران کایابوکیا تاورن (Kayabukiya Tavern)

در این رستوران واقع در توکیو، دو میمون با نام‌های ماکاکو و یات‌چان از شما پذیرایی می‌کنند. هر دوی این میمون‌ها کارمندان حرفه‌ای هستند. همینطور دستمزد خود را به صورت دانه‌های سویا دریافت می‌کنند. صرف غذا در چنین محیط عجیبی تجربه‌ای به یاد ماندنی را برایتان رقم خواهد زد.

رستوران‌ های عجیب و غریب

رستوران یک وعده شام در آسمان (Dinner in the Sky)

این رستوران هوایی در کشور بلژیک قرار گرفته است. البته این رستوران در ۴۵ کشور دیگر دنیا نیز شعبه‌هایی دارد. وعده‌های غذایی بر روی یک میز با جرثقیل به آسمان می‌روند و چیده می‌شوند. این رستوران تجربه‌ای خاص و در عین حال ترسناک را برای مشتریانش ایجاد می‌کند.

رستوران‌ های عجیب و غریب

رستوران فورتزا مدیکا (Fortezza Medicea)

رستوران فورتزا مدیکا، در نزدیکی برج پیزا در ایتالیا قرار دارد. این مجموعه در حقیقت یک قلعه نظامی ۵۰۰ ساله است. این رستوران امروزه به عنوان یک زندان امنیتی بزرگ و یک رستوران مجلل فعالیت می‌کند. به‌منظور صرف شام در این رستوران، مردم از ماه‌ها قبل میز خود را رزرو می‌کنند. در نهایت با تدابیر شدید امنیتی پلیس ایتالیا پای در این رستوران می‌گذارند. میهمانان در این رستوران، توسط دزدها، قاتلان و تبهکاران حرفه‌ای پذیرایی می‌شوند.

رستوران فورتزا مدیکا (Fortezza Medicea)

رستوران یک شام موقت (The Pop-Up Diner)

شهر فرارا در ایتالیا، به تازگی نوع جدیدی از رستوران را به دنیا معرفی کرده است. با مبلغ بسیار کمی می‌توانید یک شام برای دو نفر در یک رستوران شیک خریداری کنید. امکان دارد، این رستوران در طول یک روز به محل دیگری منتقل شود. رستوران‌های موقت شهر فرارا، کیفیت غذای بسیار مناسبی دارند. اگر از قبل ندانید که به صورت موقت دایر شده‌اند، نمی‌توانید آن ها را تشخیص دهید.

رستوران‌ های عجیب و غریب

رستوران ربات‌ها (Robot Restaurant )

رستوران ربات‌ها، یکی دیگر از عجیب و غریب‌ترین رستوران‌های دنیا در کشور ژاپن است.

اگر به دنبال مکانی هستید که به غیر از صرف غذا چیزهای جدیدی هم تجربه کنید، پیشنهاد ما رستوران ربات‌ها است. در این رستوران ربات‌های خانم برای شما در محیطی پر زرق و برق به اجرای نمایش می‌پردازند.

رستوران‌ های عجیب و غریب

رستوران درختی تایلند (The Dining Pod Koh Kood)

این رستوران در بالای یک درخت ساخته شده است. رسیدن به آن کمی زحمت دارد. در این رستوران می‌توان از تماشای دریا و جنگل لذت برد و بهترین غذاهای تایلندی را امتحان کرد.

رستوران‌ های عجیب و غریب

رستوران تاریک لندن (Dans Le Noire)

در رستوران Dans Le Noire باید در تاریکی مطلق غذا بخورید. در این دنیای تاریک، تا زمانی که غذایتان تمام نشده نمی‌دانید چه می‌خورید. گفته می‌شود که این کار باعث تقویت چشایی، لامسه، بویایی و شنوایی می‌شود. همچنین، گارسون‌های این رستوران به طور کامل نابینا هستند. رستوران تاریک لندن یکی از پربازدید‌ترین رستوران‌ های عجیب و غریب دنیا به‌شمار می‌رود.

رستوران های غیر عادی جهان

پیشنهاد مطالعه: مطلب لوکس‌ترین زندان‌های جهان که از دیدن آن‌ها حیرت می‌کنید! در مجله دلتا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

۷ دلیلی که پشه‌ها به سمت شما جذب می‌شوند

بیراه نیست اگر فکر می‌کنید که پشه‌ها شما را بیشتر از دیگران دوست دارند. در این مطلب به 7 د…